Плани медичного страхування Медігеп

Перш ніж ми почнемо нашу дискусію про плани Medicare доповнення ми повинні знати, що це таке і що за цим стоїть. Щоб бути точним додатки Medicare плани або Медігеп приватного медичного страхування, які призначені для тих людей, у яких вже є політика Medicare. Медігеп чи планів Medicare доповнення допомагає Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується. Проте в недавньому дослідженні видно, що в США близько 18% людей, що мають оригінальні політики Medicare йде для доповнення планує також.

У 1992 році ця політика Medicare доповнення були стандартизовані центрів Medicare послуги. Але послуги були доступні раніше, ніж це. Ці плани повністю приватні спонсорські і немає ніякого зв’язку з урядом. З цієї причини політика може відрізнятися від наситити до штату. Компанії можуть запропонувати тільки 12 Медігеп планів медичного страхування. І ці плани мають імена від А до L, і кожен план передбачає різні набори вигод. Ці 12 різних планів чи політики були названі на честь алфавітному слова, як A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K і L. Вони стверджують, різні види переваги їх власникам політики. Але основні переваги забезпечуються план А і В. Вони є основою даного доповнення планів. Вони називаються основними планами цих страхових тому що ці два надає пільги схожа на оригінал Medicare.

Майже всі Medicare доповненню планів забезпечують основні переваги плану і, крім того, що вони мають додаткові переваги. Тому, перш ніж вибрати план для себе ви повинні бути дуже обережні, так що ви можете вибрати правильний вибір для себе, а не втратити угоду. Тому, які звертаються за допомогою страхового агента може бути найбільш плідним, оскільки вони більш обізнані про деталі політики та ставки різних компаній. Більше того, слід пам’ятати, що при тому, що компанії зобов’язані забезпечити ті ж переваги при тих же супровідний лист, але у них є свобода фіксуючи їх курс. Премії можуть відрізнятися один від одного.

Кожна політика під різними обкладинками лист має свій набір пільг. Як, наприклад, починаючи з 2006 року Медігеп Плани H, I, J, не може бути продана з відпускається за рецептом ліки вигоди, хоча люди, які вже мали такої політики до дати може тримати їх. Усі дванадцять політики Medigap охоплюють основні переваги, але кожен з них має деякі додаткові переваги разом з ними. Коротко можна сказати, що цей план є самим основним планом. Частина С Медігеп план медичного страхування являє собою комбінацію з частин А і В. Вона також пропонує деякі додаткові послуги. Частина D план страхування Медігеп для рецептурних препаратів. Це допоможе вам платити за ліки, прописані лікарем.