Плани Медігеп страхування одного з вас після 65

План Medicare доповненню або План Медігеп Страхування приватних медичних страхових планів, які призначені для тих людей, у яких вже є політика Medicare. Медігеп чи планів Medicare доповнення допомагає Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується. Проте в недавньому дослідженні видно, що в США близько 18% людей, що мають оригінальні політики Medicare йде для доповнення планує також.

Тому з цієї причини плани Medicare доповнення вводяться так що ви можете зустріти ті додаткові витрати, які залишаються в стороні від вашого початкового плану Medicare. І з цієї причини ці політики також відомі як Медігеп плани страхування. Ці плани є додатковими мають тісний зв’язок з первинними планами Medicare. Medicare доповненню планів повністю управляється і продані приватним страховим компаніям і є 12 стандартних Медігеп страхові плани, які мають бути продані ними. Ці плани мають імена від А до L, і кожен план передбачає різні набори вигод. У 2006 році було ясно сказано, що Медігеп Плани H, I і J, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх. Серед цих дванадцяти Плани План та План B є найбільш важливі плани, щоб слідувати.

Центри Medicare і Medicaid Services (CMS) стандартизовані цих страхових Довідкова Medicare планує в 1992 році. Але Медігеп страхові плани існували ще до цього. Зрілі володіють планах до 1992 року все ще знаходяться під нестандартні плани. Але цим планам вже не мають права на нові плани. Слід зазначити, що плани Медігеп страхування або планів Medicare доповнення продаються приватним страховим компаніям, і немає ніякого уряду спонсорства за ними. І слід зазначити, що з цієї причини плани можуть відрізнятися від штату до штату.

Є багато багато приватних компаній, які продають ці Медігеп страхові плани, і вони відомі як компанії страхування Medicare доповненню. Вони повинні підкорятися деякі основні правила і положення і не приймати будь приватні або власні зміни в весь хід цих планів. Вони більш-менш фіксованої. Існує Medicare доповненню порівняння. Це скаже вам, що буде добре, щоб вибрати і чого слід уникати. Ви можете порівняти Medicare доповненню планів за допомогою агента, який має гарні знання про ці речі, а потім ви можете вирішити, що ви будете книгу для вашого кращого і без натягу відокремлене життя, щоб залишатися у формі і здорові. Медігеп план Каліфорнії добре і гідним довіри ім’я в цій області. Медігеп страхування Каліфорнії можна назвати Кращий Medicare доповненню плану своєї унікальної та безумовного послуги своїм клієнтам.