Плани-Медігеп кілька цікавих деталей

Медігеп страхування додаткового страхового покриття і Є всього 12 планів Медігеп і ці плани позначені в L, алфавітному порядку, з яких С і F плани є найбільш популярними, тому що ці два плани охоплюють всі основні переваги і не так дорого, як інші плани.

Плани Медігеп страхування залучають додаткову премію, ніж початковий план медичного страхування Medicare.

Типова риса Медігеп плани всі плани доступні не у всіх державах. Наприклад, Каліфорнія Медігеп плани не схожі на Медігеп плани доступні в штаті Міннесота. Однак, хоча Medigap політика і правила регулюються державними і федеральними законами, страхові плани продаються компаній страхування Medicare доповненню, і не всі компанії постачальника послуг продати всі Медігеп страхових планів, наявних у певному стані. Тому, якщо ви хочете порівняти премії.

Це має сенс порівняти плани, перш ніж вибрати кращий план Медігеп страхування для вас. Деякі з США насичує запропонувати медичної ВИБІР планів; цей варіант незмінно зменшує премію вартості, але обмежити вибір послуг. Це так чи інакше, як популярний план ОПЗ.

Медігеп план відомий як основний план з встановленими виплатами. Основні переваги Медігеп плану крові, госпіталізації і медичні витрати, які не оплачуються початковий план медичного страхування Medicate. Ця перевага додаткового Medicare платить співстрахування суми по Medicare Part B програму, яка до to20% від затвердженої суми на політику Medicare.

Початковий план Medicare не відшкодовуватиме витрати на медичне обслуговування догляд зі Сполучених Штатів проте Medicare доповненню планів зробити це. Існує протягом терміну дії договору страхування від Medigap планує Однак, перш ніж приймати Медігеп план страхування вам потрібно перевірити час закордонних поїздок Хіт покриття у свого страхового агента. Цей план медичного страхування під час закордонних гастролей криється в плані З через N План, однак, Medigap K план не поширюється на відшкодування цього іноземного охорони здоров’я.

Медігеп план Б планувати N охоплює сім планів. Ці плани охоплюють основні переваги по-різному складають залишилися дев’ять медичну плани, що охоплюють план Б планувати J. Однак страхування Medicare доповненню плану вмирає не покривають витрат на рецептурні ліки.

Medigap детальне планування платить до 20 днів перебування будинку престарілих; спільне страхування Медігеп план почати платити лікарні звинувачення перебування з 21 днів до 100-й день відповідно до стану здоров’я пацієнта. Цей план Medicare Довідкова покрита Проекти від C до N.

Medicare Part B франшиза загальної суми страхувальник повинен заплатити щороку в рахунок витрат на медичне обслуговування і ця виплата повинна бути проведена до Medicare починає платити за рахунками. План Медігеп користь погашення страхувальником суми франшизи, і ці два Medigap посібник включено в план Медігеп С і F.

Відповідно до плану Medicare Частина B, він платить 80% префіксом суми за кожен процедура виконується лікуючим лікарем у разі страхувальник потребує догляду і моніторингу. Якщо лікар приймає призначення Medicare то Medigap політика буде платити різницю між сумою, виплаченою Medicare і сумою, затвердженої Medicare.