Плавікс не працює для всіх Medicare пацієнтів із захворюваннями серця

Плавікс призначають пацієнтам із захворюваннями серця для запобігання небезпечних згустків крові, які можуть викликати інфаркти та інсульти. Для того, щоб ефективно працювати, Плавікс повинна бути розбита на конкретного ферменту печінки, але за продуктами і ліками (FDA) говорить, що від двох до чотирнадцяти відсотків людей в США мають низький рівень цього ферменту.

FDA додає свої сильні попередження етикетки для Плавікс тому, що деякі люди з генетичної мінливості не може засвоювати Плавікс, і не реагує на цю кров тонше вони піддаються ще більшому ризику серцевих нападів і інсультів. Ймовірності, що не мають цього ферменту печінки залежить від раси. FDA рекомендує, щоб пацієнти, які не можуть обробляти Плавіксу використовувати інші розріджувачі крові, такі як аспірин.

Раніше FDA попередило, що прийняття або Prilosec Nexium з Плавікс може скоротити розріджують кров ефект Плавікс в половину. FDA регулятори сказав головною складовою в цих ліків печії блоки, ферментів печінки, що необхідно, щоб зламати Плавікс.

ліки не протестовані для використання старшими

Клінічних випробувань, що фармацевтичні компанії використовують, щоб отримати схвалення FDA відносно невеликі, і звузився до окремих груп пацієнтів. Нам потрібно поліпшити моніторинг реакції на ліки, тому що побічні реакції на ліки не показували аж до наркотиків не користуються мільйони пацієнтів в різних верств населення. Ліки можуть реагувати по-різному у жінок, ніж у чоловіків, наприклад, та зілля з чоловіками не може означати, що препарат є небезпечним для жінок.

Коли наркотики в даний час розробляються, вони рідко протестовані в старших за словами доктора Робін Темблін, епідеміолог і дослідник в Університеті Макгілла. Темблін каже, що “Коли препарат схвалений, щоб прийти на ринок, ви майже в експериментальній ситуації, коли ви намагаєтеся його на людей, для яких він ніколи не був випробуваний.”

Літні люди схильні до більшого ризику побічних реакцій на ліки, зокрема, тому, що вони засвоюють і виділяють препарати повільніше, ніж молоді люди. Часто призначають спальні помічників (наприклад, Dalmane, рівновазі і валіум) можуть бути менш безпечними для літніх людей, тому що вони ці препарати не можуть носити від наступного дня. Медична література говорить, що ці препарати не “добре переноситься” на літніх людей.

У зв’язку з відсутністю знань про те, як літні можуть реагувати на наркотики протестований на більш молодим населенням, більше двох мільйонів літніх страждають побічними реакціями щороку, а цілих 200 000 вмирають від побічних ефектів.

Відсутність тестування наркотиків серед літніх може зробити зміни наркотики більш ризикованим для людей старшого віку. Це особливо вірно щодо лікарських препаратів, що використовуються для лікування депресії, високого кров’яного тиску і хвороби Паркінсона.

Настільний довідник лікаря може допомогти у виявленні наркотиків, які є неефективними для літніх людей, або покласти їх на невиправдано високий ризик, коли більш безпечних альтернатив.

FDA монітори Medicare медичної документації з безпеки лікарських засобів

У 2008 році нові правила FDA дало дослідникам доступ до даних з Частини D Medicare відпускаються за рецептом ліків програми дозволить агентству більш уважно стежити безпеки лікарських засобів. Раніше FDA було покладався тільки на здоров’я працівників та пацієнтів повідомляти побічні реакції на ліки.

Тепер, FDA може запросити базу даних Medicare медичної інформації в мільйони інвалідів Medicare бенефіціарів, і літнім людям активно шукати побічні реакції на ліки. Цей моніторинг льотчика-випробувача програми був тільки перший крок, і FDA має намір розширити свою моніторингу для інших баз даних з метою виявлення побічних реакцій на ліки швидше.

Medicare Advantage планує допомогти з цінами відпускається за рецептом

На додаток до Medicare Part D, є й інші плани, які допомагають оплатити вартість рецептів літніх людей. Плани Medicare Advantage є популярною альтернативою оригінальним доповнення Medicare і Medicare плани. Medicare Advantage плани можуть включати в себе рецепт покриття наркотиків, і може запропонувати більше переваг і нижньої доплат, ніж Medicare Частина А і В.

Плани Medicare Advantage для здоров’я варіантів плану (як HMO або PPO), які затверджуються Medicare, і пропоновані приватними компаніями. Ці плани є частиною Medicare, і іноді називаються частини С або МА плани.

Medicare платить фіксовану суму за ваше лікування кожен місяць, щоб компанії, що пропонують плани Medicare Advantage, і ці компанії повинні дотримуватися правил, які встановлює Medicare. Плани Medicare Advantage забезпечує вашу медичну страховку Medicare, і зазвичай ваше Medicare лікарського забезпечення.