Питання задавати невеликі агента страхового бізнесу при купівлі страхування загальногромадянської відповідальності

Комерційна загального страхування відповідальності є одним з найбільш часто купуються типів страхування малого бізнесу. Але багато власників малого бізнесу все ще є багато питань про те, що це таке, чому це необхідно, і як вона працює. Нижче наведено відповіді на п’ятірку питань, які ми чуємо від наших клієнтів малого бізнесу про загальні страхування цивільної відповідальності.

1. Що спільного страхування відповідальності охоплює?

Загальне страхування відповідальності поширюється на позови про тілесних ушкоджень або інших травм або матеріального збитку. У разі критої суді, такі політики, як правило, платять за правовим захистом, а також компенсаційні, загальні та штрафних збитків.

Типовий загальну політику страхування цивільної відповідальності включає в себе:

– Нанесення тілесних ушкоджень і матеріального збитку відповідальності: Якщо відвідувач отримав травму на вашій території, або Ви або Ваш співробітник травми або пошкодження деяких власності на приміщення клієнта.

– Особисті та реклами травми: деякі правопорушення, Ви або Ваші співробітники здійснюють в ході Вашого бізнесу, такі як наклеп, наклеп, применшення або порушенням рекламного авторського права.

– Медичні витрати: Застосовується медичні витрати, якщо хтось поранений і потребує лікування в результаті нещасного випадку на вашій території.

– Основні операції відповідальності: Тілесні ушкодження і матеріальний збиток, заподіяний іншим на вашій території або в результаті вашої діяльності бізнесу.

– Орендаря відповідальності: Претензії пошкодження в результаті пожежі або інших покриті збитки, завдані вам приміщення, які ви орендуєте.

Будь ласка, зверніть увагу, що цей список включає в себе типові покриттів, передбаченої деякі політики. Обов’язково проаналізуйте власні політику ретельно будь-яких винятків, обмежень чи будь-яких інших умов або умов, які можуть вплинути на ваш охоплення. Умови ваша політика буде превалювати.

2. Навіщо мені потрібно страхування цивільної відповідальності?

Навіть якщо ви не очікуєте, щоб коли-небудь стикатися з претензіями, спільної відповідальності Страхування розумний, недорогі інвестиції в майбутнє вашої компанії. Аварії трапляються, і люди, які одержують травми або чиє майно пошкоджено чекатимуть компенсації. Хоча таких аварій може бути не з вашої вини, ви все ще будете нести фінансову відповідальність за них, і це займе всього один такий випадок, щоб зірвати банк для більшості малих підприємств.

У випадку деяких видів судових позовів, навіть якщо ви відчуваєте, що ви не винні, ви, ймовірно, витратити неабияку суму намагаються довести це в суді. Для покриті костюми, страхування загальногромадянської відповідальності платить за правовим захистом і будь-який населений пункт нагороду, до значень, встановлених політикою.

Крім того, багато компаній, клієнт матиме контракт вимог, які передбачають обов’язкове, що їх бізнес-партнерів або постачальників здійснювати загальне страхування цивільної відповідальності. Такі вимоги контракту захистити клієнта від будь-яких витрат у тому малоймовірному випадку, що хтось чи щось має бути пошкоджені в ході ваших ділових відносин.

Якщо ви все ще не впевнені, якщо ви той, хто потребує страхування загальногромадянської відповідальності, немає ніякої вартості, щоб поговорити з агентом або брокером за порадою і без зобов’язань, цитати.

3. Як мені визначити, скільки охоплення мені потрібно для мого бізнесу?

Ваш страховий агент або брокер може допомогти вам оцінити потенційну відповідальність за свій бізнес, який варіюється залежно від типу галузі Вашого бізнесу займається, а також інших факторів.

Ваше розташування одне міркування, як суди в деяких штатах історично зроблені вищими нагородами ушкоджень, ніж в інших державах. Підприємства в цих державах, можливо, побажають розглянути питання про проведення загальних страхування відповідальності з більш високими лімітами.

З невисоким ризиком, бізнесу, такі як бухгалтерські фірми або ІТ-консультантів, можуть відчувати себе комфортно і більш низькі рівні охоплення, в той час як підприємства підвищеного ризику областях, таких як будівництво, можливо, буде потрібно більше охоплення. Для малих підприємств з меншим ризиком, комбінованої спільної відповідальності та пакет страхування майна може бути економічно ефективним варіантом. Таке подвійне політики відомі як політики власника бізнесу або ПБ.

4. Я боюся, що ліміти покриття на моїй загальної політики відповідальністю не достатньо високий. Що я можу зробити, щоб переконатися, у мене є достатнє освітлення, якщо я подав до суду?

Якщо у вас є $ 1000000 загальну політику відповідальності, але ви турбуєтеся, що ви будете подав до суду і ваші судові витрати і за постановою суду врегулювання може бути навіть вище, ніж $ 1 мільйон, ви можете придбати страховий поліс надлишкової відповідальності . Що це за вид страхування? Також відомий як парасолька страхування, надлишкові страхування є недорогим способом для забезпечення додаткового покриття, коли межі страхування на базовому політики перевищені.

Наприклад, якщо у вас є $ 1 млн в цілому страхування цивільної відповідальності, але судові накази, щоб ви платили $ 1,5 млн. як компенсацію, право надлишкової страховий поліс буде платити за різницю в $ 500 000. На додаток до загальної політиці відповідальності, політику страхування парасольки також додає охоплення Наймані і не належать правової відповідальності власників автотранспортних і відповідальності роботодавця страхових полісів, без будь-яких додаткових витрат. Однак, парасолька покриття не поширюється на страхування професійної відповідальності.

Для підрядників і консультантів, деякі клієнти вимагають надлишкового страхування відповідальності в їх контрактах, щоб їх постачальники фінансовому стані платити більшу премію шкоди в разі судового процесу. Клієнт контрактів також може вимагати інші види страхування, такі як професійної відповідальності або компенсації працівникам.

5. Як я можу зменшити свій ризик того, щоб подати загальне твердження відповідальності?

У той час як добре мати загальне страхування цивільної відповідальності, це навіть краще, коли ви не повинні використовувати його. Є кілька способів, ви можете знизити ризик впливу і зменшити шанси, що ви будете особою позову:

– Забезпечення належної підготовки для всіх співробітників і субпідрядників.

– Інститут політики в галузі безпеки, процеси та процедури підходять для вашої лінії роботи.

– Перевірте місцем Вашого бізнесу для небезпеки, яка може призвести до травми.

– Підтримувати Ваш офіс, меблі та обладнання в ідеальному стані, щоб зменшити ризик отримання травми або пошкодження майна.

– Переконайтеся, що детектори диму оперативні та аварійні виходи повинні бути чітко позначені і безперешкодним.

– Обмеження доступу до небезпечних зон або обладнання тільки уповноваженому персоналу.

Попросіть вашого страхового агента або брокера для отримання додаткової порад про те, як можна знизити ризик.