Перша партія зниження претензій значення

Як ви можете сказати, якщо ви маєте право на отримання розрахунків за зниження вартості під вашим незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів охоплення? У зв’язку із збільшенням судовий процес в області першої партії зниження вартості, виникла деяка плутанина з цього питання. Так як ця тема може бути складним і так як я хочу, щоб ця стаття як інформативним і корисним, як це можливо, я буду обмежувати інформацію в Техас. Це не означає, що ваша держава є не зовсім так само, як Техас, це просто означає, що напевно, це те, як він працює в Техасі. Ви повинні були б отримати копію вашої політики і ретельно читати мову в незастрахованих / недострахуватися частини. Отже, давайте стрибати в правому і звернутися назві питання:

1) незастрахованих / недострахуватися частина стандартної політикою авто Техас викладає страхуванні частина угоди наступним чином: (за даними Управління страхових послуг)

страхування угоду

А. Ми будемо платити збитки, які покриті людина юридично право на відшкодування від власника чи оператора незастрахованих транспортних засобів через тілесної травми покритим особою або майнову шкоду, заподіяну в результаті аварії. Власник або матеріальної відповідальності оператора за ці збитки мають виникати на підставі права власності, обслуговуванням або експлуатацією незастрахованих транспортних засобів. Будь-яке рішення про відшкодування збитку, з позову без нашої згоди не є обов’язковим для нас. Якщо ми з вами не згоден з приводу того, не транспортний засіб насправді незастрахованих, тягар доведення в цьому питанні повинна бути на нас.

2) Тепер я пропущу трохи вниз в стандартній політиці наступного ділянку, яка має відношення до зниження вартості на незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів претензії.

Визначення

C. “майнової шкоди” при використанні в цій частині означає пошкодження, знищення або втрата використання:

1. Поширюється авто, не рахуючи тимчасових автоматичної заміни. 2. Будь-яке майно, що належить “покритих людини”, а що містяться у Вашому авто покриті. 3. Будь-яке майно належить вам або будь-який член родини в той час як містяться в будь-якому авто не належить, але експлуатуються, вами або будь-який член родини.

Тепер, як регулятор, то, як я інтерпретую це покриття дуже ясно. Формулювання не заплутаною для мене. Визначення матеріального збитку в стандартній політики при незастрахованих / недострахуватися частина ясно говорить, що травму або знищення майна покрита так довго, як це було викликано зіткненням з страховки або застраховано недостатньо автомобіліста. Якщо ваша політика не має спеціальною позначкою, що зокрема, виключає зниження вартості як частини незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів претензії, то вона повинна бути покрита, чи не так? Зниження вартості, безумовно, пошкодження вашого автомобіля! Більшість держав мають дуже схожі формулювання в незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів частину своєї політики, так що варто поглянути на певній мові і схвалення на вашій політиці, якщо ваша політика схожа і покриє зниження вартості.

Як невелике додаткове роз’яснення, майте на увазі, що незастрахованих / Underinsured автомобіліста Покриття першою стороною покриття, тобто особи, позов також купив політики або придбали покриття. Плутанини там в тому, що Техас Верховний суд виніс постанову, яка говорить першою стороною зниження вартості не можуть бути відновлені. Це тільки при зіткненні / всеосяжну частина політики, де говориться, що мова страхова компанія буде “ремонт або заміну” пошкоджене майно. UM частина політика не передбачає ремонт або заміну мови, він має намір платити страхувальнику, як якщо б воно було відповідальності політики для незастрахованих або недостатньо застрахованих автомобілістів. Слід також зазначити, що за наявності кількох транспортних засобів, що беруть участь у зіткненні і людина, яка в результаті аварії є страховка, але не достатньо, то ви можете використовувати ваш UM охоплення складає різницю, у тому числі зниження вартості! Першою стороною зниження претензій значення не мертві, вони просто важко зрозуміти!

Іноді це просто в дрібницях!

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних

Джастін працює для “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте його. Він дійсно кінь іншого кольору. Відвідайте його сайт вище, і зателефонуйте йому або напишіть дрібницях лінії. Ми сподіваємося, ви будете здивовані, коли наш власник особисто відповідає на дзвінки. Джастін Петті є засновником і головним виконавчим директором дрібницях, LLC. Якщо у вас є страховий позов пов’язане з цим питання, дрібниці це місце, ви знайдете свою відповідь. Інформація завжди вільний у дрібницях, ТОВ!