Перелік податків на ван страхування

Вірте чи ні, ми платимо податок на наші будинки, автомобіля і фургона страхування. Ми дійсно не бачу податку, тому що він розрахований в страхові внески, які ми платимо, однак ці податки можуть насправді диск вартість наших премій вгору.

Це саме те, що сталося на початку 2011 року, коли канцлер Джордж Осборн представив свій фінансовий огляд і наступні плани витрат, він збільшив стандартні податку на додану вартість (ПДВ) з 17,5% до 20%. Це означає, що споживачі повинні платити 20% від вартості товарів, яка застосовується до загальної вартості. Ці гроші потім йде прямо до уряду, щоб покласти назад в економіку.

Коли ПДВ та інших податків зростання, магазини, доведеться збільшити вартість своїх товарів і послуг, щоб покрити додаткові відсотки (2,5% у разі недавнього підвищення ПДВ), який було втрачено в уряд. Почасти тому вартість товарів зростати з року в рік, і одна річ, яка значною мірою залежить це ван страхування. Цей вид страхування є так само, як автострахування та страхування житла – це там, щоб захистити страховика від будь-якої крадіжки, збитки або шкоду, залежно від рівня покриття у них є.

На жаль, цей вид страхування не звільняє від оподаткування або. Однак деякі страхування автотранспортних засобів фактично звільняється від сплати ПДВ, це тому, що вона покрита межах страхової премії податок (IPT)

IPT був введений в 1994 році в якості податку на загальних страхових премій. Тоді швидкість IPT розпочалася на рівні 2,5% і з тих пір неухильно зростає. Повертаючись до витрат огляд Джорджа Осборна, він вирішив у січні 2011 року збільшити швидкість IPT застосовно до загальну політику страхування від 5% до 6%.

У той час стрибка дуже важлива, вона аж ніяк не кінець світу. Причини носять двоякий характер: один, IPT зі страхування загальної виплачується замість ПДВ. Тепер розглянемо ПДВ на 20% і IPT складає 6%, це може бути набагато гірше. По-друге, IPT фактично розділений на дві ставки і в той час як стандартна ставка виросла з 5% до 6% у січні, тим вище ставки в 17,5%, також зросли, на колосальні 20%.

Чим вище швидкість IPT застосовно до страхування на предмети розкоші, так що це свято, деякі страхування автотранспортних засобів, таких як класичних автомобілів і оренда автомобілів, і, нарешті, високий рівень IPT застосовно до білий / електротоварів. На щастя для споживача ван страхування, податкова ставка, застосовна є стандартним 6% проти 20%.

У будь-якому разі, зростання IPT залишила споживачів турбує стукіт ефект це може зробити на їх страхові внески. Як вже згадувалося, це не те, що ви б точно помітили того, щоб платити, так як страхові компанії самі повинні платити податок державі. Однак, для деяких страхових компаній, підвищення податку означає зростання премій на покриття пов’язаних з цим витрат.

Це не зовсім вірно для деяких страхових компаній, як їм вдається скоротити пов’язані з цим витрати і залучити більше користувацьких через дешевше премій. Проте це дійсно до споживача, щоб дослідити і встановити, яка краща премія за їх страхування фургон. Це можна зробити, звернувшись в страхову компанію прямих або за допомогою сайтів порівняння або посередника сайтів. Обидва мають свої переваги, з посередниками пропонує відмінні ціни страхування та прийняти від нудьги заповнення декількох форм.

Нагадаємо то, Є кілька податків, коли справа доходить до оплати страхування. Однак для страхових стандартного фургона, ви, як правило тільки повинні платити IPT на 6%. Поки ми живемо в часи жорсткої економії, ви все ще можете знайти відносно недорогий страхової премії пекуча через посередницькі сайти – Таким чином, ви отримаєте краще співвідношення ціни і ван страхування.