Перелік документів для отримання, коли ви порівнюєте ставки страхування автомобіля

Якщо ви шукаєте для страхування автомобіля, мабуть, кращий спосіб порівняти страхування автомобіля в Інтернеті. Є кілька факторів, які слід розглянути, перш ніж купити страхування автомобіля.

Тип політики

Якщо порівняти страхування автомобіля, розглянемо тип політики ви шукаєте. Чи збираєтеся ви хочете всеосяжний охоплення, зіткнення, або просто відповідальності? Загалом, якщо ваш автомобіль більш ніж на 10 років, і ви повинні це окупилося, Ви повинні тільки вибрати для покриття відповідальності. Страхування відповідальності є обов’язковим у більшості держав, незалежно від автомобіля ви їдете. Ви повинні бути цей вид страхування в разі ви потрапили в аварію і знаходяться у вині. Страхування відповідальності покриває як тілесні ушкодження і матеріальний збиток для іншої сторони, як і в до $ 50000 до пошкодження майна і $ 25 000 на людину за травми. Сума покриття необхідно варіюються по штатах. Перевірте, щоб бачити, скільки вам потрібно, де ви живете.

Два інших типи страхового покриття є зіткнення і всеосяжний характер. Страхування відповідальності не покриває нічого про вас особисто, або ваш автомобіль. Це вид страхування є тільки покрити іншою стороною за травми або матеріальний збиток, якщо ви знаходитесь у вині. Це де зіткнення і всеосяжний охоплення може бути необхідно. Обидва зіткнення і каско захистити ваш автомобіль у разі аварії або інших ушкоджень, незалежно від того, хто може бути винен. Страховка покриває збиток, заподіяний автомобільної аварії зокрема, в той час як комплексне страхування платить за пошкодження вашого автомобіля, що, можливо, сталося через вандалізму або крадіжки, наприклад. Знову ж таки, ви, як правило потрібно тільки один з цих типів покриття, якщо ваш автомобіль у віці до 10 років і не була повністю окупилися. Ви будете платити більше за цей вид страхування автомобіля, чим ви будете все відповідальність, хоча, якщо вам це потрібно.

Ваш запис водіння і рахунок кредиту

Якщо порівняти страхування автомобіля, звичайно записи водіння прийде на розум. Якщо у вас було багато штрафів за перевищення швидкості або кількох нещасних випадків, це буде складніше отримати недорогу страховку і ви, напевно, знаєте це. Проте, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що ваші питання, рахунок кредиту, теж. Це тому, що страхові компанії дивляться на ваш рівень відповідальності на основі комплексного підходу, в тому, що вони дивляться на ваші “все життя” стільки, скільки вони можуть. Ваша кредитна оцінка говорить їм чи не ви несете відповідальність в цілому, якщо ваш рахунок кредиту, бідні, це впливатиме на обсяг страхових премій вам доведеться платити, а ви, швидше за все, доведеться платити більше за той же охоплення, ніж той, хто несе більше відповідальності, ніж ви. Деякі страхові компанії, можуть не охоплювати вас на всіх. Якщо Ваш кредитний рейтинг поганий, витратити якийсь час, щоб очистити його якомога більше, перш ніж ви почнете отримувати котирування автомобіля страховий тариф.

Наявність більш ніж одного політика з тією ж компанією

Якщо порівняти страхування автомобіля, гарне місце, щоб почати з тією ж компанією, яка несе домовласників або орендарів страхування. Це тому, що тієї ж компанії часто дають вам перерву на страхування автомобілів, якщо ви носите більше одного виду страхування з ними. Тим не менш, ви не повинні зупинятися на досягнутому.

Інтернет-магазин

Кращий спосіб порівняти котирування страхування автомобіля від страхових компаній робити покупки в Інтернеті. Знову ж, хоча ви будете хотіти, щоб почати з тією ж компанією, яка забезпечує домовласників або орендарів страхування, ви не повинні зупинятися на досягнутому. Ви все ще можете отримати більш вигідну угоду від когось ще. Інтернет зробив це дуже легко в ці дні до магазину порівняння між компаніями, і ви можете отримати моментальної кошторису він лайн засновані на інформації, яку ви надаєте конкретної компанії. Це має допомогти вам знайти кращий курс страхування автомобіля можливо.