Переваги Medicare і Медігеп рецептом перевищують очікування

Більшість літніх тепер мають охоплення рецепта препарат, який дозволяє їм купувати ліки за розумною ціною “, йдеться в дослідженні некомерційної дослідження RAND Corporation. Близько 90 відсотків людей похилого були лікарського забезпечення, що, принаймні так добре, як стандартного посібника Частина D, і Medicare одержувачі могли вибрати з більш ніж 50 різних Частина D плани в більшості штатів у 2008 році. Це показує, що є конкуренція серед приватних компаній, які забезпечують охоплення.

Дослідники підрахували, що протягом першого року (2006), Medicare Part D виробляється 16-процентне падіння зі своєї кишені витрати для рецептів літніх людей, а на 7 відсотків більше в старших наповнюючи свої рецепти. Крім того, ці заощадження були зосереджені серед людей з обмеженими можливостями і низькими доходами.

Хоча деякі літні все ще потрібно більше освіти про переваги, які доступні для них, ця програма працює добре для більшості людей похилого віку, згідно зі звітом, опублікованим в американському журналі Managed Care.

порівняння переваг плани літніх рецептом

RAND Дослідники дивилися на адміністративні документи, щоб зрозуміти участі літніх людей у ​​програмі Medicare Part D. Це включало в себе як літніх людей доступу до ліків була порушена, літніх використання лікарських препаратів, а також їх фінансових ризиків.

Дослідники також порівняли десятки найбільших Частина D плани, які були доступні в 2006 році до семи без наркотиків Medicare плани, які були названі як приклад недорогого, щедрі допомоги аптеці.

Вони виявили, що кількість лікарських засобів, охоплених в 10 найбільших Medicare Part D планує вигідно відрізняється охоплення надаються іншими відпускаються за рецептом ліків плани, які страхують літніх людей, таких, як ті, що пропонуються Каліфорнії громадського Пенсійні Співробітники системи, Kaiser Permanente, і ветеранів .

Серед 300 рецептом ліків, які найчастіше використовуються літні, приблизно половина з цих препаратів були вкриті низькою доплати ярусів надаються до десятки найбільших Medicare Part D плани. Тим не менше, ряд препаратів, які не були охоплені варіювалася від чотирьох до 41 входить до числа найбільших плани Частина D. На відміну від Kaiser Permanente виключені 75 часто використовуваних ліків, і ветеранів виключені 84 з найбільш часто використовуваних препаратів для літніх людей.

більш високий рівень освіти про рецептурних переваги раніше необхідні

Хоча програма перевищила первинні очікування, значне число літніх щодо інформовані про переваги вступу до Medicare, і переваги, які Medicare доповненню планів (також званий Медігеп плани) та плани Medicare Advantage може їм запропонувати.

Щорічні витрати ковпачків включені до деяких плани залишили занадто багато літніх без рецепта покриття для частини року. Пізніші дослідження показали, що близько трьох мільйонів літніх досягла розрив у Medicare Part D покриття у 2007 році. Існує також занепокоєння тим, що, за оцінками, 20 відсотків людей похилого зупинки приймати їх ліки, коли їх охоплення закінчився.

У червні 2010 року, планує з перевагою більш низьких щомісячних премій будуть додані до існуючих Medicare доповненню планів. Це в інтересах літніх людей, щоб оцінити всі наявні плани, і вибрати той, який найкраще відповідає їх ситуації. Їх кращі ставки можуть говорити з незалежними страховими агентами, які мають досвід з різних планів від різних компаній. Багато такі агенти надають безкоштовні консультації для відповіді на питання літніх людей і допомогти їм порівняти доступні плани.