Переваги інвестицій ануїтету

Ануїтет являє інвестиційний вибір, який пропонує страхової частини для індивідуальних інвесторів. Ануїтет інвестиції отримали свою назву тому, що інвестор має можливість конвертувати свої інвестиції в набір періодичних платежів дохід (ануїтет) або над життям інвестора або за певну кількість років.

Існують дві основні причини для вибору ануїтетів:
• гарантований дохід є важливим.
• Економія грошей в довгостроковій перспективі.

Ці дві причини, чому багато інвесторів зволіли ануїтетів, щоб фінансувати їх виходу на пенсію. Деякі інвестори також вибрав ануїтет, щоб зустріти інших довгострокових інвестиційних цілей, таких як фінансування витрат на освіту для членів їх сімей.

Рента пропонують доходи, які не обкладаються податком відкласти. Ще одна перевага в порівнянні з іншими інвестиційними інструментами є те, що ануїтети не мають вклад або доходу межі. Крім того, інвестиційні свопи, у договорі ренти, в може бути отримана без податкових санкцій. Страхової частини ануїтету пропонує премію для інвесторів, якщо вони живуть довше за своїх тривалості життя.

Щоб зрозуміти переваги ануїтету інвестицій більш докладно, важливо розуміти різницю між основними типами ануїтетів. Існують три різних типи фундаментальних ануїтету: постійні, змінні і індексовані ануїтети.

Фіксована рента є процентна ставка, яка починається як фіксований відсоток. Швидкість може змінюватися з плином часу. Однак, спосіб, в якому швидкість зміни передбачена в початковій контракту. Фіксована рента також гарантують інвесторам з певною швидкістю мінімум інтерес для терміну дії договору ануїтету автора. З змінної ренти, інвестор використовує їх внесок інвестувати в пайові інвестиційні фонди. Виплати ануїтетів потім за підсумками роботи пайових інвестиційних фондів.

Остаточними і новітнім типом ануїтету індексовані ануїтету. Ці інвестиції призначені для відображення виконання фінансових індексів, таких як S & P 500. Інвестори можуть вибрати, наскільки тісно їх ануїтету слід продуктивності індексу, вибравши рівень участі ануїтету.

Фіксована рента вважається низьким рівнем ризику інвестицій з-за постійної частини процентної ставки по інвестиціях. Фіксована рента інвестори користь, якщо процентні ставки падають, але якщо вони піднімаються. Змінні ануїтети не пропонують гарантію, як з фіксованих ануїтетів. Тим не менш, інвестори в змінні ануїтети є можливість вибрати, як розподілити свої гроші серед різних пайових інвестиційних фондів.

Нарешті, індексовані ануїтети дозволяють інвесторам відстежувати ефективність фінансового індексу. Ренти, як правило, відстежувати індекс на бичачому ринку, однак емітенти ануїтету також гарантувати мінімальний річний відсоткової ставки, щоб уникнути втрат, якщо індекс в період економічного спаду.

Таким чином, рента може запропонувати багато переваг для індивідуальних інвесторів для задоволення своїх довгострокових інвестиційних потреб, наприклад, пенсійного планування. Основна особливість страхування вбудованих в ануїтети пропонує заходи захисту інвесторів від ринкових спадів. Повернення може рости до податкових захищених середовища, поки гроші не буде припинений. Три основних різних типів ануїтетів пропонують кілька різних пільг залежно від того, що потрібно і те, що рівень ризику індивідуального інвестора ануїтету.