Переваги цілому поліса страхування життя

Для початку, ви повинні розуміти, що страхування життя ділиться на дві дуже великі категорії: повного складу і терміну. Основна відмінність між терміном і цілі страхування життя полягає в наступному: термін життя політика покриття тільки.
У цілому поліс страхування життя, поки людина продовжує платити страхові внески, політика, чи не закінчується протягом усього життя. Оскільки термін застосовується, страхування на випадок смерті забезпечує покриття на все життя або поки людина не досягає віку 100. Всього полісів страхування життя нарощувати грошову вартість (зазвичай починають після першого року). З все життя, ви платите фіксовану премію за життя замість збільшення премій знайти на поновлювані політики терміну страхування життя. Крім того, страхування на випадок смерті має функцію грошової вартості, що гарантується. В термін і цілі життя, повна премія повинна бути оплачена тримати страхування.

З рівня премій та накопичення грошових цінностей, страхування на випадок смерті є гарним вибором для далеких цілей. Крім постійних страховий захист життя, все страхування життя має заощадження елемент, який дозволяє створювати живі гроші на відкладені податкові основі. Страхувальник може скасувати або відмовитися від цілого поліса страхування життя в будь-який час і отримати грошову вартість. Деякі поліси страхування життя може генерувати грошові значення, що перевищують гарантовану суму, залежно від процентних ставок кредитування і, як ринок виконує. Грошові значення цілих полісів страхування життя можуть бути порушені майбутні результати компанії зі страхування життя. На відміну від цілого полісів страхування життя, які мають гарантовані грошові цінності, грошові значення змінної полісів страхування життя, які не гарантується. Ви маєте право отримати позику під заставу грошову вартість усього вашого поліса страхування життя у вигляді кредиту на. Прихильники цілому по страхуванню життя говорять грошову вартість поліса страхування життя повинні конкурувати і з іншими інвестицій з фіксованим доходом.

На відміну від довгострокової політики, життя, страхування на випадок смерті забезпечує мінімальну гарантовану вигоду у великій пошані, що ніколи не змінюється. Один з найцінніших переваг Бере участь цілий поліса страхування життя є можливість заробити дивіденди. Страхова компанія, заснована на загальну віддачу від своїх інвестицій встановлює заробіток на поліс страхування на випадок смерті. Крім того, в той час як відсотки по універсального страхування життя часто коригується щомісяця, відсотки за поліс страхування на випадок смерті щорічно коригується. Як і багато інших продуктів страхування, страхування на випадок смерті має багато варіантів політики.

Переконайтеся, що ви можете бюджету на страхування на випадок смерті в довгостроковій перспективі і не купуйте цілому по страхуванню життя, якщо ви не можете собі це дозволити. Ви повинні купити всі покриття вам потрібно зараз, поки ви молодше, і якщо ви не можете дозволити собі страхування на випадок смерті, принаймні, отримати термін. Ось чому весь страхування життя мають найвищі премії це страхування на все життя, незалежно від того, коли ви пройти далі. Premium Level та фіксованого користь смерті роблять цілому по страхуванню життя дуже привабливим для деяких. На відміну від деяких інших видів постійних страхування, страхування на випадок смерті, ви не можете зменшити виплати премії.