Переваги фіксованих ануїтетів

Фіксована ставка ренти пропонують безліч переваг для інвесторів. Наприклад, вони можуть забезпечити тих, хто на пенсії або передпенсійного гарантований дохід. Щоб зрозуміти переваги фіксованих ануїтетів більш докладно, важливо спочатку зрозуміти в деталях, як працює ануїтети.

Фіксована рента створюються як поодинокі інвестиції премії, яка гарантує покупцю мінімальну процентну ставку на термін ануїтету автора. Існують два основних типи фіксованих ануїтетів швидкості доступні для покупців – довічні ренти і терміну певну ануїтети. Довічні ренти платити фіксовану суму з регулярними інтервалами до ануїтетними вмирає. Вони дозволяють покупця мати надійне джерело доходу, який вони не доведеться турбуватися про пережити. Термін певні ануїтети, з іншого боку, платити певну суму, поки контракт закінчується.

Розподілу з фіксованих ануїтетів ставка може бути або негайного або відстроченого. Негайне розподілу зазвичай починають, при максимальній протягом одного року, договору ініціюється. Відстрочені ануїтети виплатити в певний момент у майбутньому.

Фіксована рента вважається низьким рівнем ризику інвестицій з-за стабільним компонентом процентної ставки з політики. Інвестори користь, якщо процентні ставки падають, але якщо вони піднімаються.

Банк випущених компакт-дисків насправді дуже схожі інструменти для фіксованих ануїтетів. Тим не менш, ануїтети, призначені спеціально для пенсійних накопичень. Типовий фіксована рента буде мати процентну ставку з 3 до 10%, а термін буде від 1 до 10 років. Початковий премії може варіюватися від $ 5000 до $ 1000000. У порівнянні з компакт-дисків, ануїтетів мають більше ліквідності та пропонують відкладені податкові вигоди.

В цілому, цей продукт вимагає дуже мало управління інвесторам. Як тільки договір ініційований і премія виплачується, інвестиції не повинні бути під постійним контролем. Деякі фіксована рента може бути встановлена ​​з додатковим користь смерті, яка може служити як страхування життя, не вимагаючи окремого політика.

На відміну від 401 (к) ов і МРК, фіксована рента ставок надають внесок обмеження, пов’язані з ними. Annuitants може мати стільки політики, скільки вони хочуть. Крім того, кошти в рамках ануїтету може бути як заповідав спадок бенефіціарів у статус будь, без заповіту. Бенефіціари не підлягатиме будь-якої нерухомості або смерть податки. Рента також може бути обдарованим оподатковуються. Подарунки можуть бути надані необмеженого кола осіб на суму до $ 10 000 на людину на рік.

Як і в будь-який фінансовий продукт, є деякі недоліки фіксованих ануїтетів. Наприклад, IRS буде стягувати штраф 10%, якщо дохід відкликана до ануїтетними досягає віку 60 років. Крім того, зростання у фіксованому ануїтету податків відкладено. Однак, коли дохід отримано воно обкладається податком за звичайними ставками доходу, а не на доходи від приросту капіталу курс. Нарешті, з єдиним страхових премій, ніякі додаткові кошти не можуть бути додані до того ж договору ануїтету після того, як спочатку налаштовані.

На закінчення, фіксована рента запропонувати інвесторам низьким ризиком спосіб зберегти для виходу на пенсію. Поки договір не буде припинений достроково, він може запропонувати гарантований дохід на пенсії. Якщо довічна рента виборі цього дохід гарантований для життя ануїтету. Це положення виключає можливість того, що інвестор може пережити свої пенсійні заощадження.