Переваги та охоплення медичним страхуванням короткий термін

Короткий термін медичного страхування є медичне страхування, яке забезпечує покриття на більш короткий період скажімо, від 6 місяців до року. Це досить економічно порівняно з іншими довгострокові плани охоплення терміну і мають величезне допомогу студентам і тимчасові працівники, які не можуть дозволити собі витрачати багато на поліси страхування здоров’я. У цій статті ми розглянемо переваги, охоплення і критерії умов короткий план медичного страхування термін.

Переваги короткого терміну медичного страхування
Нижче наведені переваги займаючи короткі медичного страхування термін.

* Низька вартість: Вартість короткий строк медичного страхування значно нижче, ніж довгостроковий план терміну страхування. Причина, з премії низькі в короткий термін поліса страхування є те, що він не поширюється на вже існуючих захворювань, тим самим знижуючи ризик. Ця політика в цілому захищають протягом року і там менше ймовірність нікому захворюють в такий короткий термін. Отже, є кілька людей, які пред’являють претензії, що робить його доступним і дешевим.

* Покриття: короткостроковий план медичного страхування в цілому охоплює всі лікарняні витрати, непередбачуваний і загрозливих для життя захворювань і витрат на реабілітацію. Таким чином, ця політика враховує практично всі основні проблеми, пов’язані зі здоров’ям.

* Підходить: Через властивих конструкції цих політик, вони дуже підходять для студентів, тимчасових робітників, службовців частиною часу і т.д., які не можуть дозволити собі важкі премій. Відвідувач медичного страхування є обов’язковим, якщо ви їдете в США.

типи покриття
Більшість коротких терміну страхування здоров’я або планує запропонувати ОПП або FFS відшкодування плани.

* PPO план: план ППО короткий поліс страхування здоров’я термін є свого роду “керованої допомоги”. Цей план забезпечує легкий доступ до величезної мережі лікарів, клінік, лікарень і фахівців. Але це не означає, що не допускається, щоб побачити інші лікарі, це тільки означає, що ви будете робити заощадження, якщо ви звернетеся в мережі лікарів.

* FFS план: У план FFS, ви не буде забезпечено охоплення «постачальника». Насправді, вам буде надана охоплення “медичне обслуговування”. Це дає покупцеві свободу бачить “постачальника”, поки послуга коштує покритий план FFS. Це робить FFS планує дорожче, ніж плани PPO.

які всі мають право протягом короткого терміну страхування плану?
Для отримання права йти вперед з короткою поліс медичного страхування термін, потрібно дотримуватися таких умов для отримання допомоги:

* Ви не повинні бути більше 65 років.

* Ви не повинні мати запис заперечували медичного страхування раніше.

* Ви не повинні бути покриті будь-яким іншим поліс страхування здоров’я.

* Короткий політики в галузі охорони здоров’я терміну страхування приходять з певними фізичними параметрами як зріст, вага і т.д. Потрібно дотримуватися цих умов, щоб мати право на короткий термін план медичного страхування.

Вибір компанії, яка надає тільки правильний план страхування для Вас є важливим завданням.