Переваги та недоліки іпотечного страхування життя

Іпотечне страхування життя визначається як підтип страхування життя за допомогою якого проводиться політика власник може очистити всі іпотечні зобов’язання у разі смерті застрахованої особи. Цей вид страхування схожий на звичайні переваги смерті звичайний договір страхування життя, тільки цей один компенсує будь іпотека які можуть виникнути на вашому домі. Таким чином, це дуже надійний спосіб, через який ви, як голова своєї родини, може переконатися, що що б не трапилося в майбутньому, ваша родина буде мати даху під головою. Крім того, є багато іпотечного страхування життя, які можуть надати інше покриття, як і для критичних захворювань. У цьому випадку, страхова компанія візьме на себе решту суми кредиту виплачується, якщо у вас є невиліковної хвороби, таким чином, більше не працюють і не можуть дозволити собі платити кредит.

Pro балів за покупку іпотечного страхування життя
При покупці іпотечного страхування життя ви берете тягар з плечей, тому що це придбання гарантує, що ваш іпотечний кредит буде погашений після нещасних разі вашої смерті. Це також може гарантувати, що члени вашої родини не намагатиметься шахрайстві системи страхування, скоївши вбивство. Будьте впевнені, що всі гроші підуть прямо в компанію іпотеки або кредиту, і ніякі гроші не класти прямо в руки ваших близьких. Найкраще про це виді страхування є те, що ви можете переконатися, що ваша родина буде мати місце для життя після смерті, навіть якщо у вас не було часу, щоб погасити іпотеку.
Інша хороша річ про страхування життя іпотечного, що у вас більше шансів отримати його порівнянні з отриманням регулярної страхування життя. Необхідної медичної кваліфікації для цього підтипу страхових набагато, набагато нижче, ніж вказане вище страхування життя. Таким чином, якщо ваш стан здоров’я, не дуже зручно, вам доведеться платити більш високу премію, ніж людина, яка купує той же поліс страхування життя, але це знаходиться в доброму здоров’ї. Крім того, якщо у вас є серйозні обмеженими можливостями це дуже можливо, що ви не будете мати право на звичайне страхування життя. Таким чином, якщо ви опинитеся в вищевказаних випадках, ви повинні взяти до уваги, щоб купити іпотечного страхування життя, яка значно нижче необхідною кваліфікацією здоров’я.
Інший біла куля приділено страхуванню життя іпотека для захисту покриття у разі несподіваної хвороби терміналу. Це дає вам фінансову допомогу, щоб бути в змозі оплачувати свої щомісячні іпотечні як тільки ви вже не можуть працювати через стан вашого здоров’я.
Мінуси іпотечного полісів страхування життя
Це гарна ідея, щоб купити іпотечного страхування життя, якщо ви справді її потребує, але ви повинні знати, що як і будь-який інший продукт на ринку, в цьому теж є свої плюси і свої мінуси. Один з пізніше згадується той факт, що страхування не зможуть бути зібрані протягом перших 6 місяців з моменту, коли договір буде підписаний. Інший відповідальності цього страхування є те, що якщо у вас є радість жити достатньо, щоб бути в змозі заплатити за весь обсяг вашого іпотечного кредиту, всі гроші, які ви заплатили, щоб страховик не стало. Крім того, якщо у вас є вже існуючі умови, вони виключені. Іншим недоліком є ​​те, що ваш щомісячний внесок не залишиться таким же до кінця політику іпотечного страхування, хоча суми, які повинні бути сплачені страховиком у разі вашої смерті з часом зменшується.