Переваги та недоліки медичного страхування індивідуальних і групових

Перехід від групи індивідуального медичного страхування є зміна багато людей в даний час стикаються. Там можуть бути деякі великі відмінності між двома видами страхування та їх вартість. Знайомство з деякими з цих основних відмінностей допоможе вам знати, що очікувати.

Група медичного страхування

Група медичного страхування придбаний вашим роботодавцем від компанії медичного страхування. Кожен, хто має право може отримати покриття за планом. Група медичного страхування є менш дорогим, ніж індивідуальне страхування здоров’я, тому що у вас купівельна спроможність групи. Страхова компанія засновує премії за розрахунком, скільки страхова група в цілому буде використовувати. Однак, якщо ви купуєте індивідуального медичного страхування, розрахунок вашої премії не на основі групи, він заснований на вас у спокої. Ось чому індивідуального медичного страхування може бути так дорого.

Індивідуальне медичне страхування

Індивідуальне медичне страхування медичне страхування, які ви купуєте від страхової компанії на власний розсуд, а не через роботодавця. Ви можете вибрати або охоплення для себе або себе і свою сім’ю, окремі політики часто надають менше уваги, ніж групові політики роблять. За індивідуальним планом, деякі послуги, такі як лікування наркоманії не може бути покрита.

Ще одна важлива відмінність між групою та індивідуального медичного страхування є те, що зі страховою групою, закон вимагає, страхової компанії, щоб охопити всіх, хто працює для цього роботодавця. З індивідуального медичного страхування, компанії не зобов’язані видати вам політики. Це може бути дуже тривожним для людей, які вже існуючими умовами. Якщо ви недавно втратили роботу, це може бути дивно дізнатися, що навіть якщо ви були вкриті щодо групи плану, немає ніякої гарантії, що ви зможете отримати індивідуальне страхове здоров’я.

У деяких штатах, медичні страхові компанії мають право виписувати поліси людей з уже існуючими умовами, але вони випускаються з виключає вершника. Це означає, що будь-які послуги для вже існуючі умови не поширюються. Кожна держава має свої власні закони нагляд як індивідуального медичного страхування вводять. Таким чином, плани можуть дуже багато чого від штату до штату. Плани можуть також відрізнятися від однієї страхової компанії в іншу. Не забудьте перевірити навколо і порівняти котирування і плани з декількох різних компаній, перш ніж приймати рішення.

Кобра в якості опції

Один з перших варіантів, представлених для людей, які втратили своїх медичне страхування є COBRA. COBRA виступає за Консолідована Омнібус примирення бюджету і дозволяє продовжити план страхування здоров’я вашого роботодавця на термін до 18 місяців після втрати роботи. Тим не менш, є кілька ситуацій, в яких працівники не будуть мати право на покриття COBRA, таких як, якщо в компанії працювало менше 20 людей і вийшов з бізнесу, або якщо він відмовився від групового медичного страхування або збанкрутували.

Один з недоліків Кобра є витрата. Під COBRA ви повинні сплатити всю суму вашого медичного страхування. У той час, коли ви були зайняті, ваш роботодавець виплачує частину вашої вигоди. Один недавнє розвиток, що буде корисно для COBRA одержувачів в тому, що після 1 березня 2009 одержувачів тільки повинні платити 35% від вартості щомісячної премії і федеральний уряд буде платити залишок на строк до дев’яти місяців.

Якщо ви недавно втратили групового медичного страхування, перехід на індивідуальне страхування здоров’я призведе до вартості вашого медичного страхування збільшиться. Розуміння різних видів страхування і як вони працюють, допоможе вам підготуватися. Якщо у вас є вже існуючими умовами і стурбовані перебуванням окремих медичного страхування, розслідувати COBRA і з’ясувати, якщо це варіант. Крім того, перевірте з кількома різними компаніями медичного страхування і порівняти витрати, перш ніж прийняти рішення.