Переваги страхування життя

Бред Cunard навчився цінувати страхування життя важкий шлях. У той час як застряг у пробці з дружиною Лізою і два хлопчика, Макс і Оуен, вони потрапили в сильну грозу. Ніщо не могло підготувати Бреда за те, що відбулося далі.

Дерево впало на автомобіль з їх жахливою точністю, миттєво убивши Ліза, 38, і їх хлопчиків, які були три роки і п’ять місяців. Бред завжди вважав, що він і Ліза буде жити, щоб насолоджуватися іграми Little League, випускних вечорів та онуків. Тепер він залишився один, не знаю, як він взяти на себе відповідальність.

На щастя, Бред і його дружина купили страхування життя, що дало йому фінансову безпеку, щоб сумувати. “Гроші не принесе Ліза, Макс або Оуена назад, але це робить існування я опиняюся в легше. Я не повинен працювати, поки я не готовий або продати свій будинок, тому що я не можу дозволити іпотека. Я був в змозі думати повільно про моє майбутнє “, говорить Бред.

Страхові гроші також допомогли зберегти бізнес Бред працює, коли він був удома. Бред каже, через фінансового планування, “Я знаю, що буду робити краще, ніж вижити. Я буду жити і добиватися успіху у другому розділі мого життя, і зробити свою сім’ю пишатися.”

Страхові компанії пропонують різні страхові поліси залежно від індивідуальних. Наприклад, термін страхування є недорогим, але протягом обмеженого часу і не будує грошових цінностей. Постійне страхування життя, як і вся політика життя, має фіксовану премію на дату випуску, яка ніколи не збільшується. Якщо мова йде про взаємне компанії, вони платять дивіденди, які можуть бути застосовані для зниження премії. Цінна частина всієї політики життя накопиченню гарантованих значень грошових коштів, які можуть служити в якості резерву, який можна використовувати для освітніх, вихід на пенсію або інші потреби.

Термін, який іноді називають тимчасове страхування, людина купує політику протягом певного часу (1 рік, 10 років або навіть 30 рік служби), де з нагоди втрати годувальника виплачується бенефіціару, якщо застрахований вмирає протягом цього періоду. Для здорового майже 40-річної людини, це може скласти до $ 15 на місяць за цю політику, яка забезпечить $ 100 000 компенсації якщо застрахований вмирає протягом періоду часу він вибрав.

Страхування життя в цілому може покрити застрахованих для його або її життя. Виплата запевнив наприкінці політики (передбачається, що політики постійно оновлюватися) і політики наростає грошової вартості. “Після смерті, виходить з політики платять оподатковувані бенефіціару. Це дає споживачам гарантоване накопичення грошової вартості . Вся ця політика життя значно дорожче, ніж термін страхування, але пропонує премію, яка ніколи не збільшується, а страхувальник може побудувати гарантованих значень грошових коштів.

Весь план пропонує життя застраховане $ 100 306 у разі смерті співробітника. Постійна план також коштує дорожче, тому що він дає той же страховика $ 192 785 у віці 65 років у пенсійні посібники. Ви також можете мати комбінацію термін і страхування на випадок смерті, щоб зробити політику, яка охоплює конкретні потреби сім’ї. Страхування життя в цілому будує гарантовано грошової вартості, і, хоча дивіденди не гарантовані, diviidends може забезпечити додаткові переваги.

У всіх різні обставини, однак обидва плани пропонують деяку фінансову безпеку для людей та їх сімей. Багато людей думають, що вони не можуть дозволити собі страхування тому вони ніколи не розглядають варіант. Але $ 15.49 являє собою кількість, більшість з них може заплатити. Вартість не маючи страхування може бути великі втрати для сім’ї.

Кент Schiner, фінансовий консультант (СКП, ChFC), каже: “Страхування життя є характер покупки, тому що це в інтересах іншої, навіть якщо застрахований використанні грошових значень за його життя; безпрограшна ситуація”