Переваги повного страхування життя – від спокою до фінансової незалежності

Давайте поговоримо про цілих Інвестиції Страхування Життя. Вони не самі гламурні фінансовий інструмент навколо. Вони безпечні і надійні і, як правило, забувають споживачі засліплений обіцянкою високої прибутковості інвестицій. Але якщо останні кілька років навчили нас чому-небудь, так це те, що безпека і надійність є способом піти. І справді, вигоди від участі цілому по страхуванню життя є численними.

Безпека перш за все
Почнемо з того, цілий Інвестиції Страхування життя знаходяться в безпеці. Історично склалося, що компанії зі страхування життя продемонстрували чудові фінансові сили і запису треку, ніж інвестиційні банки та інші фінансові інститути. Є багато причин для цього. Професійні менеджери гроші, працюючи для компаній зі страхування життя не женіться продуктивності, як і більшість хедж-фондів і керуючих взаємними фондами. Вони не шукають швидкого повернення грошей; Вони шукають 5, 10 і навіть 20 років у майбутньому. Компанії зі страхування життя інвестувати в дуже безпечному фінансові інструменти, такі як облігації, і вони також диверсифікація по галузях, строками погашення та географії. Це зберігає витрати і ризики дуже низькі.

Всього портфелі зі страхування життя є структуровані інвестиції, консервативне і регулюється залежно від стану, в якому вони працюють. Державні уповноважені страхування в кожному штаті басейни резерву мандата і гарантією асоціації з метою захисту страхувальників від компанії за замовчуванням. Крім того, цілий Інвестиції Страхування життя охороняється за допомогою повторного страхування. Компанії зі страхування життя охоче придбати покриття від перестрахувальних компаній для того, щоб забезпечити ще більшу безпеку їх власникам політики.

навіщо платити податки?
Страхування життя в цілому пропонує безліч податкових пільг страхувальникам. Грошові значення у вашій політиці акумулювати вільні податку. Зняття грошей з вашої політиці можуть бути прийняті оподатковуються до ваших основі, або суму грошей, яку ви зробили свій внесок в політику. Якщо ви купуєте дивіденди платять поліс страхування на випадок смерті, розподіл від вашого грошової вартості через особисті кредити також обкладаються податком. Крім того, доходи годувальника перейти до ваших спадкоємцям дохід оподатковується, а якщо структурований належним чином, страхування життя доходи можуть бути отримані безкоштовно податки на спадщину.

всі все життя не створені рівними
Бере участь цілий страхування життя пропонують додаткові переваги порівняно з іншими видами інвестицій цілому по страхуванню життя. Бере участь вся політика життя буде виплачувати дивіденди своїм страхувальникам на основі річного прибутку компанії. Премії в Бере участь цілий контракт життя гарантовано залишаться на рівні протягом терміну дії договору страхування, і як тільки дивіденди заявили, що не може бути відібране. Грошові значення накопичуються в обліковому записі, і ви можете отримати доступ до цієї готівки, поки ви живі – оподатковується та штрафних безкоштовно. І, звичайно, ваші бенефіціарів гарантовано отримаєте з нагоди втрати годувальника.

Всього полісів страхування життя вважається договір і виступають в якості правової волі до себе. Це просто і легко змінити бенефіціарів і протікає без розриву збирається адвокат. І тому, що поліси страхування життя в змозі обійти заповіту процесу, ваші спадкоємці можуть уникнути величезних витрат і зборів часто пов’язано з успадкуванням.

Кілька інших переваг, пов’язаних з цілим полісів страхування життя, у тому числі:

• Прискорене допомог у разі смерті – отримати до $ 250000 Вашої смерті отримує вигоду, а живим, якщо вам поставили діагноз невиліковної хвороби.
• гарантоване забезпечення Інвалідність – гарантує, що ваші бази страхової премії продовжує оплачуються компанією зі страхування життя, якщо ви стали інвалідами.
• довгостроковий догляд Riders – передбачає виплату довгострокового догляду.
• Гарантована джерел доходу – перетворити ваш значень грошових в ануїтет, який буде гарантувати життя потік доходів.

Деякі з цих переваг доступні за вершника і залежатиме від політики. Вам потрібно буде перевірити за вашої страхової компанії, щоб побачити, якщо ці переваги доступні для вас.

фінансові переваги участі цілому по страхуванню життя
Вище і поза своїх традиційних переваг перед страхувальниками і спадкоємцями, деякі поліси страхування життя піддаються уявлення про нескінченному Banking. Бере участь цілий життя політика особливо підходять для цієї концепції.

Загалом політика беруть участь життя, ви будуєте грошової вартості у вашій політиці обох оплату премій і отримання дивідендів. Як правило, існує гарантованого зростання близько 4% вбудовані в цих політик. Це зростання доходу не оподатковується. Яка нескінченна система Банківські робить максимізувати вашу здатність отримати доступ до грошової вартості, який накопичився у вашій політиці, дозволяючи Вам насолоджуватися ваші гроші тепер і все ще залишити спадщину для фінансових ваші спадкоємці.

За допомогою вашого беруть участь цілому по страхуванню життя як особистий банк, ви можете пожинати багато фінансових винагороди. Заходячи на ваш “банк” Ви можете давати гроші в себе. Ви встановлюєте суму кредиту, процентну ставку і графік платежів. Коли ви платите кредит назад ви платите самі – з інтересом. Таким чином, ви фінансуванні і заробляти гроші від себе, замість того щоб платити ці гроші і відсотки в банк або інша фінансова установа. В якості додаткового бонусу з політикою кредитів, грошові значення в межах політика буде продовжуватися, щоб заробити відсотки, які були гарантовані і, залежно від компанії зі страхування життя, може заробити дивіденди на всі попередні суми кредиту, а якщо грошей не було ніколи були запозичені.

На відміну від МРК, що беруть участь цілому поліс страхування життя використовуються для Безконечного концепцію банкінгу, не покриті уряду або обмежено вашого скоригованого валового доходу. Вам пропонується зробити кредити для себе, а насправді, ви насправді заробити більше грошей у вашу політику, якщо ви робите. Одним з найбільш важливих причин цього працює, через те, як кредити страхування життя структуровані. Вони схожі на власного капіталу кредитних ліній. Ви платите тільки відсотки на суму неоплаченого боргу. Таким чином, кожен компенсацію назад до політики, що ви робите знижує загальну процентні витрати і призводить до зменшення загальної суми платежів порівняно знову традиційний кредит. Менше платежів означає зекономлені гроші. По завершенні циклу (виготовлення всіх ваших платежів як спочатку планувалося) політика буде рости набагато, набагато більше. Грошові значення у вашій політиці абсолютно рідким, і ви можете використовувати їх у тому вигляді, який ви виберете. Там не треба платити, або штрафи за використання коштів.

Всього інвестиції Страхування життя пропонують гарантовану зростання і може пом’якшити сім’ю від невизначених фінансових випробувань, які є частиною життя кожної людини. За допомогою вашого бере участь вся політика життя як нескінченна система Банківські, ви можете побудувати приватний капітал, який забезпечує неоподатковуваних джерело доходу. Ви більше не будете повинні звернутися до традиційних форм фінансування, щоб реалізувати свої мрії і обробити Ваше фінансових ситуацій.

Всього полісів страхування життя може служити засобом стабільності доходів і можливої ​​фінансової незалежності. Все це, все ще забезпечуючи душевний спокій, що ваші близькі піклуються в разі вашої смерті.