Переваги план Medicare D і D Медігеп плану

Кожна політика Медігеп зобов’язані дотримуватися положень федеральних і державних законів, покликаних захистити вас і політики повинні бути чітко визначені як “Страхування Доповнення Medicare”. Медігеп страхові компанії в більшості держав можна тільки продати вам “стандартизованих” Медігеп політики, виявлених літерами від А до Н. Кожен стандартизовані політики Медігеп повинні пропонують ті ж основні переваги, незалежно від того, який страхової компанії продає його. Вартість, як правило, єдина відмінність між Медігеп політики з тієї ж букви продаються різні страхові компанії. Так що при виборі страхування Medicare Довідкова ви повинні прочитати всю інформацію краще і точним. Є тисячі страхових компаній, який надає всі ці додаткового страхування Medicare, але всі вони не досить добре, щоб заслужити вашу увагу.

Medicare Part D страхування можна купити тільки від страхової компанії або організація медичного обслуговування. Участь в частину D носить виключно добровільний характер. Є багато рішень, щоб зробити вибір у політиці Частина D. У 23 березня 2010, Догляд за хворими захисту і доступних закону були прийняті в якості закону після тривалих дебатів. Ця реформа охорони здоров’я законодавства займає деякий крок до пом’якшення проблеми Частина D “дірка від бублика”. Дірка від бублика є серйозною проблемою з рецептом Частина D план під Medicare. Medicare Part D включає в себе опцію рецептом ліків у веденні приватних страхових компаній затверджений і за контрактом з Medicare. Це допомагає покрити витрати на ліки за рецептами. Це може допомогти знизити відпускається за рецептом ліки і захист від більш високих витрат у майбутньому.

Медігеп страхування План D політики забезпечують Базове покриття окрім інших переваг. Основні охоплення всіх Медігеп плани входить, що цей план Medicare страхування Medicare Part надає співстрахування і всі витрати після лікарні вигоди вичерпані. Це забезпечить Medicare Part B співстрахування або доплати для інших, ніж профілактичні послуги. Крові (перші 3 пінти). Медичні зазвичай покриває всі витрати, пов’язані з крові після перших 3 пінт.

У той час як план Медігеп страхування D політики дійсно покриває витрати, пов’язані з франшизою платежів за Medicare Part A, вона не поширюється на Medicare Part B виплатах. Він також не поширюється на Medicare Частина B надлишкових зарядів або інших додаткових профілактичний догляд. Якщо лікар не приймає завдання і плату за законопроект, який перевищує межу того, що Medicare буде платити, то це вважається надмірна заряд. Медігеп План D політики не покриє плати, таким чином ви повинні оплатити його самостійно.

І для концерну страхувальників можна сказати, що всі плани з тим же супровідний лист, незалежно від того, який страхової компанії продає його повинні охоплювати ті ж переваги. Як, наприклад, можна сказати, що всі політики План E мають однакове покриття вигоду незалежно від страхової компанії його продажу. Проте слід мати на увазі, що кількість премії може змінюватися в залежності від компанії. Довідкова Порівняння страхування Medicare дуже корисно порівняти всі ціни Медігеп премії та інші тарифи страхування Медігеп.