Переваги отримання рахунку здоров’язберігаючої

Життя не завжди йде гладко, багато разів він кидає непередбачені речі на вас це буде, чому це звук, щоб отримати надійний страховий агент. Є кілька варіантів, наскільки медичного страхування там, і ваша вартість може бути трохи переважною. Тільки подивіться, як набагато більш страшні витрати на медичні витрати, може бути, коли ви не мають ніякої медичної страховки взагалі. Тому вкрай важливо, щоб отримати верхню медичного страхування ви могли заплатити за, що може бути складно знайти час від часу.

Який вид медичного страхування ви повинні шукати через постачальника страхування? Ну один план, щоб дивитися на це ощадний рахунок здоров’я (HSA), яка може працювати з вашим страховим полісом. Такий план буде особлива форма ощадний рахунок, який буде використовуватися, щоб допомогти вам покрити будь-які медичні рахунки ви понесете, це використовує вашу заслужену доходу на свою користь. Просто переконайтеся, що план, який ви обираєте для вашого медичного страхування слід IRS правила тому вона може бути використана з HSA, так що ви повинні будете мати страхова компанія направить вас в правильному курсі використанням HSA і продемонструвати, як вона допомагає вам покриття медичних витрат ви можете понести.

Що таке велика перевага медичний поліс медичного страхування, яка використовує дані про здоров’я заощадження? Є насправді дві основні переваги цього компонента повного фінансового плану для вас. Перший з них, як низько премій у порівнянні з традиційним медичним страхуванням. Він також може зростати більше активів по шляху таким чином, який не обкладається податком захищеною.

Форма HSA медичного плану медичного страхування має вищі франшизи однако. Зі страховими вище франшиза політики має нижчу премії повинні отримувати за це гроші. Тим не менше, проблема із знаходженням медичного страхування зі зниженням премії, являє собою суму франшизи ви повинні покривати до страхування починається збирання витрати ви понесете для вас, ця франшиза досить часто, щоб відлякати людей від подібних планів страхування . Ви повинні мати на увазі, що в міру накопичення ваших заощаджень, що ваш HSA, баланс буде те, що буде простіше заплатити франшиз, як вам потрібно, дозволяючи вам мати зниженою місяць премій місяць, який ви хочете. Ви збираєтеся бути в змозі дозволити собі більш високі франшизи і ніколи не доведеться турбуватися про це. Так що знайти один з тих страхових полісів через страхового агента.

Сортувати HSA медичного страхування здоров’я дозволяє вам економити гроші на франшизу в ощадний рахунок, який є частиною вашого плану. Але ви не повинні використовувати ці гроші, він може просто залишитися у вашому HSA і накопичуються відсотки, і з ним є страхування інтересу не обкладається податком, поки ви не Withdrawl готівкою від нього. Так як гроші в ощадній буде там для вас платити будь франшизи вам потрібно, тому що конкретних правил, які застосовуються, будь-які гроші, не використовувати за віком шістдесят п’ять можна використовувати так само, як стандартні ІРА. 1-й ви хочете, щоб знайти авторитетного постачальника страхування, щоб отримати кращу форму HSA медичного страхування відповідно до Ваших вимог охорони здоров’я, а також ваші майбутні потреби у відставці.