Переваги наявності високих лімітах страхування

Маючи високі страхові виплати можуть бути корисні повинні раз на період аварії, коли один або більше з членів вашої сім’ї отримують травми через неспокійний водіння іншого водія. Це може статися, коли один з вас або хто-небудь з ваших родичів в аварії двигуна поранені і недбалого драйвера, які викликають у нього є менше страхового покриття, ніж ви.

Це де, маючи високі ліміти страхування є корисним, оскільки, якщо справа передається до суду і журі знайшовши г недбалим водієм і ви виграли $ 100 000 пошкоджень. Тут у вас є істотні медичні рахунки, щоб заплатити і суттєве пошкодження було зроблено для вас. Але недбалий водій, який був відповідальним за аварію тільки має більш низьке страхове покриття у розмірі $ 40 000/80000, що не може покрити нагороду журі або суду та його страхової компанії може приймати тільки свої максимальним страховим покриттям в $ 40000 в аварії. Ось де ваші високі страхового покриття на допомогу з ситуації, як ви можете звернутися у ваш страхову компанію для неповного охоплення (UI) доступні для вас. Якщо у вас є страховка покриває в діапазоні від $ 100 000/300 000

Наскільки у вас високий страхове покриття з ними ви завжди будете мати неповного охоплення доступні для вас.

Ваша страхова компанія буде платити вам залишок у $ 60000, щоб покрити збитки, присуджені Судом.

Із законами Вірджинії в нас наприклад, якщо є UM покриття доступні для вас в кількості, більшій, ніж страхування відповідальності відповідача, у вас буде неповного охоплення. Якщо ні, то не буде для вас неповного страхування [3]. Наявність неповного покриття на основі результатів порівняння між відповідальністю конкретного відповідача охоплення і єдиної політики або політики, які нададуть Вам охоплення.

Що стосується наведеного вище прикладу, власного страхова компанія буде платити вам $ 60 000, тому що це сума, на яку власний охоплення автомобіліста UM перевищує страхове покриття відповідальності відповідача у розмірі $ 4000. Додаючи свій $ 75 000 в неповного охоплення до $ 4000 Межі відповідальності підсудного, $ 100,000 судового рішення стосовно Вас буде виплачена в повному обсязі.

Тим не менше, був би інший результат, якщо була тільки одна політика доступна за умови, що у вас є тільки $ 25 000 / $ 50 000 в УМ охоплення. При описаних фактів, ваша страхова компанія не буде платити вам нічого, тому що ваш UM страхове покриття у розмірі $ 25 000 / $ 50 000 не перевищує власні $ 25 000 / $ 50000 відповідача меж відповідальності. Так, ви можете продовжувати відповідача водій особисто шляхом збору розгляду після суду. Однак середня відповідач має кілька активів і збору за рішенням суду може бути довгим, дорогим і часто марним заняттям.

Це показує переваги, які мають високу відповідальність / UM ліміти, який гарантує, що ви і ваша сім’я захищена у подіях, що один або більше з членів вашої родини отримує травму в результаті нещасного випадку викликані халатністю водія з автомобілем низькою меж страхового покриття.