Переваги короткого терміну медичного страхування

Якщо ви не підпадають під будь-якої особи або групи медичного страхування кришку, ви можете піти на короткострокові кришкою, яка, дійсно доступна і більше підходить для вас, особливо якщо ви міняєте на роботу або ви студент. Ви повинні розуміти переваги, доступні під коротким політики в галузі охорони здоров’я терміну страхування і може отримати вигоду з цих геніальних планів. Ці страхові плани спрямовані на надання Вам медичну страховку протягом короткого періоду. Це буде відповідати вашим вимогам охорони здоров’я кришку між зміні роботи.
Ці короткострокові поліси страхування здоров’я в основному розроблена, щоб дати застрахованих кришку здоров’я людини протягом шести місяців до одного року, перш ніж піти на довгострокову медичну страховку для вас і вашої родини. Цей процес включав в отриманні захисту у відповідності з цими планами дуже легко в порівнянні з іншими нормальними плани страхування. Короткострокові плани медичного страхування, щоб дати захист застрахованих осіб від непередбачених випадковостей, як катастрофи або хвороби. Однак ці плани страхування не покривають для об’єктів, таких як вакцинація, профілактика, лікування офтальмологічних та стоматологічну допомогу. Ці витрати повинні бути виконані Вами.
У випадку, якщо ви йдете протягом короткого поліс медичного страхування термін ви не маєте права користуватися страхових виплат за іншими окремим планів медичного страхування, таких як HIPPA. HIPPA політика суперечить короткострокові плани і призначені для тих людей, які вже страждають від хвороб, на відміну від звичайних страхових полісів здоров’я. Таким чином, ви не можете отримати переваги плани HIPPA в той же час. Краще порадитися з агентом медичного страхування, щоб знайти умови, застосовні під HIPPA (Health Портативність страхування та звітності в Законі).
Короткострокові плани медичного страхування буде недійсна, якщо буде виявлено, що ви вже страждаєте від хвороби за останні три і п’ять років. Ця умова має бути інформовані в страхову надавати або ваш роботодавець знайти відповідного рішення.

Коротше кажучи, короткі плани в галузі охорони здоров’я терміну страхування можна отримати авансові платежі або щомісячні виплати премії. У випадку, якщо ви впевнені в проміжок часу, протягом якого ви повинні будете підпадати під короткострокові плани медичного страхування, ви можете заощадити гроші, зробивши початковий внесок, що ви можете вибрати для щомісячної оплати.

Якщо ви вирішили зробити перший внесок, ви повинні вибрати кришку період для плану, який буде видалена в кінці цього періоду. Повернення не застосовується ні за яких обставин, навіть якщо ви охоплені-яким стандартним страховим полісом протягом терміну дії коротких план медичного страхування термін. Кришка терміну дії плану може бути продовжений шляхом подачі заяви для цього. Ви можете отримати широке охоплення, вибравши одноразовий внесок варіант.

План набуває чинності протягом наступних 24 годин подачі Вашої заявки та здійснення платежу. Ви можете вибрати будь-який спосіб оплати, як швидко кредитної або дебетової карти або інший подібний режим. 30 днів пільгового періоду застосовується для оплати після подачі пропозицію про нетривалому план медичного страхування термін.
Багато короткострокові плани доступні навіть для короткого періоду 30 днів. Якщо ви отримуєте медичне обслуговування більше 30 днів, що робить разовий платіж буде вигідно, щоб заощадити гроші і отримати більш широке охоплення пакету в рамках короткого план медичного страхування термін.

Для отримання додаткової інформації відвідайте цей сайт.