Переваги знайти в хороший міжнародний план медичного страхування подорожей

Міжнародні поїздки медичного страхування та страхового іноді плутають. Вони можуть мати однакові і перекриваються елементів, але мета плани різні. Міжнародні поїздки плани медичного страхування в області охорони здоров’я та медичного страхування з деякими поїздку і пільги на проїзд. Поїздка страхування, щоб покрити втрати коштів, які витрачаються для поїздки, якщо відбуваються певні події, такі, як страйк співробітників круїзної лінії або автомобільної аварії по дорозі в круїзі.

Поїздка страхування зазвичай займаються туристичні агентства та деякі страхові агенти. Міжнародні поїздки медичного страхування вимагає агента мають страховий ліцензії. Міжнародне медичне страхування є спеціальністю в галузі медичного страхування. Небагато страхові агенти обробляти міжнародного медичного страхування і тому важливо знайти агента, який обізнані й досвідчені з міжнародним медичним страхуванням. Міжнародні поїздки планів медичного страхування для людей, які подорожують за межами своєї рідної країни. Вони можуть бути громадянами США або громадянами будь-якої країни. Деякі оператори не пропонують покриття громадянам країн вони вважають високий ризик.

Міжнародні поїздки медичного страхування в цілому поділяються на два типи пенсійних планів. Є відшкодування або запланованих пенсійні плани і плани, які нагадують великих медичних планів медичного страхування. Плани, які нагадують великих медичних планів медичного страхування забезпечити більш широке охоплення менш обмежений. Заплановані переваги часто використовуються відвідувачами в США через більш низькі витрати на плани. Обидва типи зазвичай планують виключити або мають обмеження на вже існуючі умови покриття. Найкраще звернутися до агента, який обробляє кілька носіїв, щоб побачити те, що найкращим чином відповідає вашій ситуації.
Хороше подорож план медичного страхування буде включати наступні переваги.
• Політика медичної максимум – це буде коштувати від $ 50000 до $ 1000000. Максимально доступне медичне звичайно обмежена до $ 50 000 (не завжди) для осіб віком від 70 до 79 і до $ 10000 або $ 15000 для осіб у віці 80 років і старше.

• Франшиза – це, як правило, за період політики і зазвичай обмежується 3 на сім’ю. Франшиза може бути $ 0, $ 100, $ 250, $ 500, $ 1000 або $ 2500

• Спільне страхування – це сума, застрахована особа сплачує прийнятних медичних витрат до страхування, перш ніж страхова виплачує допомогу. Це може бути 0%, 10%, 20%, 30% або 50% від наступного $ 5000 медичних витрат після франшизи була виконана. План, то буде платити 100% від прийнятних медичних витрат до медичного максимум.

• Покриття для лікарняній палаті та живлення витрат

• Покриття для місцевих витрат швидкої допомоги

• Покриття для інтенсивної терапії витрат

• Покриття витрат амбулаторне лікування

• Покриття для фізичних витрат терапії

• Покриття для інших медичних витрат, зазначених у плані. Погляньте на це, і яке виключені

• Лікарня відшкодування – це перевага, яка сплачує на додаток до інших вигоди для днів, проведених у лікарні. Зазвичай це потрібно тільки для поїздок за межі США

• Покриття для швидкої стоматологічної допомоги – Якщо надзвичайна ситуація в результаті нещасного випадку, то до межі, як будь-який інший аварії. Якщо надзвичайна ситуація через біль, то як правило, $ 100 вигоди.

• Покриття для Ускладнення вагітності – деякі плани пропонують покриття для ускладнення вагітності до 26-го тижня

• Покриття для Гострий початок вже існуючі умови – це раптове і несподіване наступ вже існуючі умови. Плани, які пропонують цей зазвичай пропонують це для громадян США у віці 70 років. Більшість планів не пропонують покриття для раніше існували умов, які не є громадянами США.

• Невідкладна медична покриттям на евакуацію – це для покриття транспортних до найближчого медичного закладу кваліфікацією для виконання вашого життя ситуації.

• Невідкладна медична покриття Реюньйон – Там також може бути вигода забезпечити транспорт, проживання та харчування для відносної приєднатися до застрахованого, а також.

• охоплення Репатріація – це повернення останків в будинку людини у разі смерті.

• Головна охоплення країн – ця складається з двох частин, випадкові охоплення країн будинку, який є деяким охоплення часу ви можете витратити у вашому будинку під час подорожі і в кінці поїздки охоплення яких є охоплення, який ви можете мати після закінчення поїздки, і ви геть

• пільгового періоду – це час план буде охоплювати вас. Що особливо важливо те, як довго і як план охоплює вас після того, як було право травми або хвороби. Хороший план буде охоплювати вас до 180 днів з дати вашого діагнозу або лікування критої травми або хвороби, будь то вдома чи за кордоном.

• Витрати, пов’язані з тероризмом і діяти – Чи планує кришка Якщо травма викликана через теракт чи ні. Плани, які зазвичай охоплюють виключити події, які є ядерними, хімічними або біологічними.

• Випадкове покриття смерть і розчленовування – це платить у разі людина загинула в аварії, втрачає кінцівку або втрачає зір.

• Природні лиха вигода – додаткові грошові кошти для покриття витрат на альтернативне житло у випадку, якщо особа затримана на місці стихійного лиха

• Небезпечні Спорт вершника покриття – багато планів виключити того, що вважається небезпечним спортом. Є плани, які мають можливість покриття небезпечних видів спорту. Тому перевірити, що виключення і Факультативного вершника буде охоплювати.

• Охоплення Подорожі та допомогу, включаючи переривання поїздки, втрачений багаж, загублених документів, допомога в організації поїздок, подорожей оповіщення, евакуації політичної, контактну інформацію для лікарів, юристів і заміна приписів, наявність доказів візової страхування для країн, які цього вимагають

• Поновлюваність – Деякі плани не поновлення або розширюваний як тільки план знаходиться в силі. Деякі плани можуть бути розширені під час вашої поїздки. Важливо, щоб перевірити це.

Туру медичне страхування є цінною частиною вашої подорожі. Час, який ви бажаєте ознайомитися з нею, коли ви спокійні, може бути, перш ніж вийти на вашої поїздки. Подорож може бути дезорієнтує. Ви можете літати довгий час. Ви можете бути зміні часових поясів. Ви можете бути там, де ви не говорите мовою. Сподіваюся, ви не станете хворі або мають травми, але якщо ви робите це важливо мати кращі страхові ви можете отримати.

міжнародні поїздки медичного страхування
Інтернет у всьому світі міжнародне страхування здоров’я, низька вартість страхування для нас відвідувачів, міжнародна туристична страховка, імміграція медичне страхування, всесвітній охоплення повітряної швидкої допомоги, попередньо х покриття, миттєві онлайн котирування, додатки і питанням

тимчасового медичного страхування
Миттєве онлайн котирування, застосування і проблеми. Проекти від одного місяця до 36 місяців. Плани приймати людей з діабетом 2 типу, біполярні розлади, високий кров’яний тиск, і надмірна вага

Флорида медичного страхування
Флорида медичного страхування, миттєві онлайн Флориді котирування медичного страхування, Medicare плани, HSA, тимчасове медичне страхування, HIPAA, міжнародна медична страховка, переїзд в фахівця Флориді, миттєві онлайн котирування

Careington план стоматологічного
Careington серії 500 Dental Plan, заощадити до 60% на стоматологічні послуги. Більше 8 мільйонів членів і більше 60 000 беруть участь стоматологів. Негайне accpetance. Немає періодів очікування. Всі права в Інтернеті, включаючи переваги, вартість і постачальників.