Переваги достатку Кайзер і PacifiCare страхування

Дві та найближчі медичні страхові компанії є страхування та Kaiser PacifiCare. Обидва вони є відносно новими для страхової галузі, з PacifiCare бути більш добре відомо. Обидва ці страхові компанії пропонують медичне страхування для фізичних осіб, які не мають медичної страховки, що надається ним через свого роботодавця. Вартість для Кайзер і PacifiCare премії залежить від кількості людей в сім’ї, раніше існуючих умов, якщо такі є, і віку застрахованих осіб.

переживають страхові брокери: PacifiCare

PacifiCare вимагає, щоб ви отримаєте медичний огляд, перш ніж отримати страховку через них. Ви можете взагалі отримати медичну страховку через цю компанію, перейшовши на страхового брокера. Страховий брокер пропонує медичне страхування для різних страховиків, багато з яких не відомі широкій публіці. PacifiCare є однією зі страхових компаній, яка пропонує медичного страхування через страхових брокерів.

Деякі малі підприємства також використовували PacifiCare в якості постачальника медичного страхування, хоча більшість великих компаній воліють використовувати Етна, Blue Cross або Humana, як їх вибір страховика. З них дві страхові компанії – Кайзер і PacifiCare, PacifiCare пропонує більш низькі страхові внески для самостійної застрахованих осіб.

Перевага Kaiser

Кайзер страхування є гарною страхової компанії звернутися, якщо у вас є вже існуючими умовами, оскільки вони охоплюють більше з цих умов, ніж інші страхові компанії, які страхують тих, хто не застрахований через штатними засобами. Самостійна застрахованих осіб, які шукають угоди з медичного страхування часто краще використовувати Kaiser страхування, ніж інші страхові компанії, якщо у них є члени сім’ї з уже існуючих умов.

Перевага PacifiCare

PacifiCare приймається на більш лікарнях і клініках, ніж страхування Кайзер. В обох з цих страхових компаній, однак, вам доведеться пошті в претензії. На відміну від великих страхових компаній, які використовують автоматичну обробку заявки через комп’ютер, ці страхові компанії як і раніше покладаються на форми претензій. Це може викликати труднощі для тих, хто намагається отримати невідкладну допомогу, застрахований, але можуть бути важкі на грошах. Багато термінової медичної допомоги, які не є надзвичайні попросить вас платити авансом за турботу, навіть якщо у вас є страховка, якщо у вас немає страхової компанії, що вони можуть автоматично подати позов в Інтернеті.

Кайзер і PacifiCare перевага

Обидва Kaiser страхування і страхування PacifiCare хороші варіанти для тих, хто хоче мати медичну страховку, але не можуть дозволити собі мати страховий поліс від однієї з великих компаній, таких як Humana або Етна. Це дає хтось ковдру комфорту, який вони мають медичної страховки, хоча вони можуть мати трохи більше труднощі, коли справа доходить до обробки претензій, наскільки документів і тяганини, ніж якби вони використовували більш відомим носієм.

Щоб переглянути інші репортажі в місцевих лікарнях і клініках, людина була б сенс вибрати PacifiCare, якщо вони не мають вже існуючих умов. Якщо у людини є вже існуючими умовами і шукає низьке охоплення витрат на охорону здоров’я, Kaiser страхування є способом піти. Обидва Кайзер і PacifiCare пропонують низьку вартість медичного страхування для тих, хто не отримують покриття на роботі або не можуть дозволити собі платити за освітлення від великих страхових компаній.