Переваги двигуна страховий поліс флоту над індивідуальне страхування автомобіля

Майже кожен бізнес використовує комерційні транспортні засоби для запуску своїх бізнес-операцій ефективно. Як і будь-яка інша фізична активом бізнесу, ці транспортні засоби є дуже цінні і повинні бути застраховані. Коли мова йде про страхування комерційних автомобілів, власники бізнесу є два варіанти. Вони можуть отримати індивідуальний страховий поліс для кожного транспортного засобу або покрити всі транспортні засоби в один всеосяжний страховий поліс. У цій статті ми будемо обговорювати на цю тему докладно і подивитися, які з них краще.

Одне можна сказати напевно, ви повинні отримати вашу комерційну транспортний засіб застрахований. Згідно безперервне страхування захисті прав (CIE) закону, кожне зареєстрований транспортний засіб повинен мати діючу страховку на всі часи. Цей закон у Великобританії, стверджує, що цей злочин тримати транспортні засоби без страховки і величезним буде накладено штраф з власників транспортних засобів за відсутність страхування для своїх автомобілів.

Хоча цей закон не введений в Північній Ірландії, то все одно в обов’язковому порядку мати адекватного страхового покриття для будь-якого транспортного засобу, який використовується або залишити на дорогах загального користування. Так, якщо ваш бізнес використовує транспортні засоби, це юридично необхідно мати страхування автотранспортних засобів.

Автомобільний парк страхового поліса
Тепер, коли ми ясно про важливість страхового поліса, нам потрібно шукати варіанти. Як вже говорилося раніше, ми можемо або прийняти індивідуальні страхові поліси або піти на єдину політику, де кілька транспортних засобах будь-якого виду покриті. Також називається, як страхування автопарку, остання є хорошим варіантом для компаній, що мають чотири і більше комерційних автомобілів. Тим не менш, перший варіант (індивідуальний страховий поліс) підходить для підприємств, що мають одного або двох автомобілів. Якщо ваш бізнес має більше трьох автомобілів, розглянути варіант страхування автопарку. Ось його переваги.

Переваги в порівнянні з окремими страхуванні автотранспорту
Є багато переваг флоту страховий поліс за індивідуальним страхуванням автомобіля. Ця політика просто гарантує, що кожен автомобіль з бізнесу, викладені в єдину політику.

• Дозволяє уникнути неприємностей обробці різних страхових полісів: Флот страхування не тільки забезпечує переваги, що охоплюють всі транспортні засоби в рамках єдиної політики, але також допоможе вам залишитися осторонь від проблем, які виникають під час роботи різних страхових полісів. Вам не потрібно турбуватися про продовження кожного окремого політика різних транспортних засобів. Він простий у зверненні флоту страхування – всі транспортні засоби будуть мати одну дату поновлення; єдиний набір опцій і умов; же процес вимагати і т.д.

• забезпечує покриття для страховика / водія: Багато страхових поліси флоту також охоплювати страховика / драйвер, який це має бути в сучасних умовах. Також є фінансові витрати до парку автомобілів з молодих водіїв. Таким чином, ставки страхових внесків може залежати від обсягу обмеження на рух просили.

• Економія часу і грошей: автопарку страхування забезпечує значні переваги з точки зору грошей і часу. Так як багато транспортні засоби розглядаються в єдиній політики, премія, безумовно, буде менше, ніж сума індивідуальних премій страховий поліс. Так як всі транспортні засоби, підпадають під одну політику, ви можете заощадити багато часу на відстеження і підтримка різних політик.

Отримати кращі пропозиції від відомих брокерських фірм
Це завжди краще підійти відомих брокерських фірм страхування, коли плануєте піти на страхування автопарк. Вони будуть мати контакти з багатьма страховими компаніями, які пропонують страхування автопарку. Пам’ятайте, що не всі компанії пропонують страхування автопарку. Ці брокерських фірм порівняти цитати з різних компаній, які пропонують страхування і адаптувати політику до потреб вашого бізнесу.

Вони також дають професійні консультації з різних аспектів цього страхування, як страхування техдопомоги, комплексних показників флоту, безкоштовні юридичні витрати, вітрове скло страхування, третя пожежа партії і страховку на випадок викрадення, крадіжки ключів, зборів пожежники і так далі.

Зрозумівши переваги, має сенс вибрати для страхування автопарку політики для вашого бізнесу. Залежно від вимог вашого бізнесу, ви повинні переконатися, адекватне покриття для вашого автомобіля.