Переваги відшкодування довго страхування по догляду термін

Більшість довгострокових страхових полісів догляд забезпечують тільки відшкодування варіант. Як випливає з назви, сума відшкодування LTC політики відшкодовує витрати обмежуються політики відсікання по поданні квитанцій. Визнати це чи ні, витрати, які можуть виникнути з вашої LTC може вийти за межі, але відшкодування політика не призначений для виконання будь-яких переплат від вашої реальної користі.

Ви можете взяти контроль над вашої допомоги, але ваша політика відшкодування заважає вам робити це. Одним з рішень цієї набуває відшкодування довго страхування по догляду термін. Це працює так само, як і інші політики. Необхідно, щоб володіти допустимого стану або відбіркових змагань, щоб отримати право на пільги. План догляду повинні бути представлені і затверджені

Єдиною відмінністю є його відшкодування гарантованої привілеєм контроль над вашими витратами. Вам буде надана максимально допустиме добове кількість вигоди, які ви могли вільно використовувати для оплати вашого лікування або покласти його на заощадження. Вона не вимагає подання квитанції до відшкодовує страхова компанія платити.

Цей тип більше підходить для тих, хто отримує допомогу на дому. Сім’я чи опікун знайдете його керованим, тому що вони не потрібні для збору та відстеження медичних рахунків. В іншому випадку, вони не упустять якої компенсації, якщо вони не зберігайте квитанції.

Тим не менш, цей тип має ряд недоліків, і ви повинні бути обережні, якщо вона підходить для вашої ситуації. Багато компаній пропонують цю захист як вершник або доповненням до вашої первинної політики, таким чином, це може перерости ціну вашої премії. Відшкодування розроблений і більше підходить для молодих людей, а не рентабельна для страхувальників в середині 60-х і вище. Очевидно, що це набагато дорожче, ніж на основі тверджень політики. Тому, перш ніж готує для вашого LTC, ви повинні оцінити, якщо відшкодування довгострокового страхування підійде вам найкраще.

Є два види відшкодування політики: повна і часткова

політика повного відшкодування
Цей тип забезпечує максимальну гнучкість для застрахованих. Ви отримаєте переваги, незалежно від вашого фактичних витрат. Якщо ваша політика платить $ 6000 щомісячної допомоги і ваших фактичних витрат становить $ 2000, то страховик буде платити в повному обсязі, навіть якщо витрати менше, ніж щомісячні допомоги. Ви можете використовувати зайві гроші, як ви? платити іпотеку, інвестувати в бізнес, або зберегти його для майбутнього ваших дітей. Коротше кажучи, ви можете максимізувати гроші за вашу турботу та інші речі, які питання.
часткове відшкодування політики
Як тільки ви отримуєте довгостроковий догляд, принаймні годину в день, ви маєте право на щоденне посібник незалежно від фактичних витрат. Якщо ваша політика платить $ 200 щоденне посібник, ви можете отримати його в повному обсязі, незважаючи на половину витрат або тільки чверть за вашу турботу.
Повного і часткового відшкодування політики може забезпечити переваги, ніж відсутність страхування взагалі. Який би Ви не обрали, ви дізнаєтеся, як витратити свої гроші з розумом. Ви повинні бути добре підготовлені з непередбачені витрати і витрачати гроші, що залишилися