«Пенсії» – новий термін в страхуванні життя

Забезпечення Пенсійного термін є продуктом, який пенсійні компанії ввели в результаті в квітні 2006 року бюджет. Цей податок був зухвалий ледь помітив спочатку, але всі наслідки в тому, що мільйони людей можуть тепер одержати від великим знижкам на страхування життя.

Страхові внески тепер може виходити від неоподатковуваних дохід, який може скоротити ваші витрати до третини.

До нового правила набрання чинності, максимальна сума, яку можна було придбати на 10% пенсійних внесків. Тепер можна поставити практично необмежений термін служби покриття в вашої пенсії. Навіть якщо ви купуєте його в якості окремого політика, вона буде мати право на податкові пільги.

В основному, компанії, ви будете поставляти ваш план буде претендувати на податкові пільги на політику від вашого імені. Це означає, що ви будете платити тільки £ 78 на місяць, щоб отримав £ 100 коштує страхування. Вища платників податків ставка допомоги теж, але додатково £ 18 на місяць буде затребувана на вашому самооцінки податкової декларації. Це просто, щоб повернути і означає, що ви тільки платите 60 фунтів стерлінгів на місяць за $ 100 коштує кришку.

Є адміністративні витрати беруть участь наскільки пенсійні провайдери термін гарантії йдеться, а це означає, що цей метод працює трохи дорожче, ніж вартість нормального терміну страхування, але податкові пільги до цих пір роблять плани привабливими.

Якщо ви вже накопичили серйозний пенсія, є щось, щоб бути прийняті до уваги, хоча. . Це, ймовірно, не будете турбуватися занадто багато людей!
Існує граничний термін на фонд. Після смерті страхувальника, остаточна виплата від плану будуть додані до загальної вартості вашого пенсійного фонду. Якщо це відбувається на загальну суму понад 1,5 млн. фунтів стерлінгів, 55% від суми, що перевищують цей рівень піде на податківця. Якщо ваш чоловік вам виживає, то сума може бути використана для купівлі пенсія за їх власним.

Політика дуже проста і зрозуміла. Вони засновані на основні страхування життя і не включають додаткові послуги, які часто додають у термін страхування. Вони розроблені, щоб виплатити одноразово у разі смерті застрахованого. Більшість планів засновані на окремих кришка хоча і очікується, що спільне життя кришці будуть введені в строк.

Існує щось ще, що ви повинні бути в курсі. “Відмова від премії” є те, що благо звичайного страхування життя. Це означає, що якщо ви станете дуже хворим, щоб продовжувати працювати і не може йти в ногу премій, ніж ваше супровідний захищений. Це не правило, були доступні з пенсійним забезпеченням перспективі, хоча принаймні одна компанія в даний час представив його як доповнення без додаткових витрат. Це варто перевірити.

Податкові пільги, звичайно, пригнічує вартість і пропонує вам більше прикриття для меншими витратами. Це не часто, ви отримуєте в подарунок від міністра фінансів, і ви знаєте, що вони говорять не про ніколи не дивиться дарованому коневі в рот!

Інтернет є місцем для пошуку, якщо ви хочете дізнатися більше про ці плани. Не шукайте окремих компаній, як ви повинні будете зробити порівняння. Брокер, що працює в режимі реального часу є, щоб зробити це для вас – вони будуть шукати на ринку і придумати правильний план для ваших індивідуальних обставин, а також відповісти на всі ваші запитання. Це те, що вони там.