Пенсільванія факторів страхування автомобіля

Є багато факторів, у визначенні того, що ваше авто Пенсільванії страхової премії буде і скільки ви будете платити. Деякі з цих факторів включають ваш вік, водіння запису, де ви живете, типу транспортного засобу ви їдете, і ваші знижки. Очевидно, це не всі компоненти для визначення того, що ваша Пенсільванії автомобіля страховий тариф буде, але вони є одними з основних чинників.

* Вік – Взагалі кажучи, люди у віці до 25 років буде вважатися більш високий ризик для страхової компанії, і буде врахована більш високу премію за їх авто страхування, ніж той, хто 45. Ці молоді водії вважаються “високого ризику” у зв’язку з відсутністю у них досвіду водіння і зрілості. Можливо, має сенс дивитися на отримання вашою дитиною його / її власної політики, а не додаючи їх у ваш. Ви можете порівняти премій обох сценаріїв (додавши їх у політику і з ними самостійно).

* Картка водія – Це має бути досить легко зрозуміти, чому це буде чинником у визначенні вартості вашого автомобіля страхової премії. Чим краще ви при їзді і прибиральник ваші записи, тим менше ви будете платити за страхування автомобіля. Тим не менш, якщо у вас є численні порушення або нещасні випадки, то ви будете вважатися високого ризику і, отже, ви будете платити більше для вашого покриття. Порушення можуть включати DWI / DUI, штрафів за перевищення швидкості, небезпечне водіння, чи будь-яке інше порушення ви процитований для. Він буде приділяти тримати судимості водіння і як записи водіння поліпшується з плином часу, ваша страхова премія повинна бути знижена, а також.

* Розташування – на щастя чи на жаль, де ви живете, може відігравати важливу роль у визначенні того, скільки ви платите за свій страхової премії автомобіля. Наприклад, якщо ви живете в районі з дуже мало машин і транспортних спорудах, страхування Вашого автомобіля, як правило, бути менше, ніж людина, що живе в міській місцевості. Райони з більш високим трафіком і більше людей, як правило, більше нещасних випадків. Крім того, все більше людей може також означати більше злочинів. Це може бути у вигляді Theft Auto або вандалізму.

* Автомобіль – Деякі транспортні засоби вважаються більш безпечними, ніж інші, і деякі з них дешевше відновити у разі аварії або вандалізму. Рік вашого автомобіля може також вплинути на ваше авто страхової премії. Чим старше автомобіль, тим менше ви повинні платити. Ви хочете, щоб виразно отримувати котирування на різних автомобілях вам може бути потрібно, щоб купити. Більшість людей знаходять автомобіль, а потім отримати пропозицію по їх страхування автомобіля. Йдемо далі і розглянемо кілька різних автомобілів і отримувати котирування по кожному з них. Таким чином, ви будете знати, що ви отримуєте в собі і те, що це буде коштувати вам.

* Знижки – Багато страховиків пропонують знижки для різних предметів. Це може бути за те, що кілька продуктів з ними, такі як домовласників, орендарів, або кондо страхування. Це також може бути при покупці парасольки політику через вашу страхову компанію. Ви хочете, щоб переконатися, що ви отримуєте знижку на протиугінні пристрої, якщо ваш автомобіль має автосигналізації. Якщо у вас є кілька машин на тій же політики, ви повинні отримувати знижки для декількох автомобілів. Він також платить, щоб запитати їх, що вони роблять знижки маємо в розпорядженні. Можливо, вам доведеться займати оборонну клас водіння або представити табель вашої дитини на “хороший учень” знижкою. Тим не менш, це варто робити деякі дослідження, щоб заощадити гроші.