Пенсільванія вимогам страхування автомобілів

У Пенсільванії, існують мінімальні вимоги, коли мова заходить про ваше автострахування Пенсільванії. Мінімальна сума для медичних пільг становить $ 5000. Це буде платити за медичні пільги незалежно від вини. Мінімальна сума для відповідальності тілесних ушкоджень становить $ 15 000 / $ 30 000. Це покриття буде платити за медичні витрати іншої людини, якщо ви образили когось у автомобільній катастрофі, і несуть відповідальність. Перше число ($ 15 000) будуть платити за травми однієї особи, у той час як друга цифра (30 000 $) буде максимальна сума, сплачена за будь-яку одну аварію. Останній необхідного закриття відповідальності за шкоду власності. Так само, як це звучить, це покриття буде використовуватися, якщо ви пошкодження чужого майна. Мінімальна сума для цього покриття становить $ 5000.

Якщо ви вважаєте, мінімальні суми, вони насправді не така висока, коли ви думаєте про це. Якщо ви повинні були отримати травми в автомобільній аварії, як швидко б $ 5000 медичних межі вигоди можуть бути задоволені? Крім того, якщо ви були зісковзнути з дороги і вдарив будинку людини, ви думаєте, що межа $ 5000 за шкоду майну буде достатньо? Ці речі, щоб розглянути, коли ви дивитеся на структурування вашого авто страхування.

Іноді голі мінімуми недостатньо, і він платить, щоб придбати кращу політику. Більшість людей завжди шукають, щоб заощадити гроші на їх страхування автомобіля Пенсільванії, але ви не можете знизити свої межі охоплення або є “кістяк” покриття, так як ви піддаєте себе великим фінансовим ризиком.

Ви можете бути в змозі налаштувати франшиз, щоб дозволити собі кращу політику. Наприклад, ви б воліли, щоб мати $ 1000, а не франшиза у розмірі 500 євро для того, щоб збільшити ліміт покриття? Який сценарій у вас є що втрачати? Чи можете ви дозволити собі платити більш високу франшизу у випадку аварії? Чи можете ви дозволити собі платити за будь-які витрати понад свої межі охоплення? Ось кілька питань, які ви можете запитати себе, в той час як отримання Пенсільванії котирування страхування автомобіля.

Чи буде це дешевше в довгостроковій перспективі, щоб ви мали більш високу франшизу або політика з мінімальним покриттям? Давайте розглянемо сценарій. Ви потрапили в аварію і знаходяться у вині. У вас є політика, яка має $ 500 франшизи і $ 15000 покриття тілесне ушкодження, однак фактичні витрати склали $ 30 000. Ви б відповідальність не тільки за $ 500 франшизи, але і $ 15 000, який не поширюється на політику страхування автомобілів. Отже, ви хочете, щоб запитати себе, що має більше сенсу: мати поліс з франшизою $ 1000, який, можливо, покрита фактичних витрат або нижчої франшизи і політики з мінімальним покриттям в. У першому випадку ви заплатили б на $ 15 500, а в другому сценарії, ви заплатили б $ 1000.

Це не чорно-білі та ситуації кожної людини різні. Ось чому він платить, щоб отримати кілька цитат з різними обмеженнями покриття тому ви можете порівняти кожен варіант і ухвалити рішення, яке найкраще підходить для вашої загальної фінансової ситуації. Суть в тому, що при виборі мінімального покриття може в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше в майбутньому, хоча це може заощадити гроші в короткостроковій перспективі.