Отримати ці питання відповісти, перш ніж вибрати постачальника автострахування

Авто страхові поліси не всі створені однаково. Багато споживачів мають думку, що всі авто страхування в основному такий же, і що є дуже мало відмінностей між постачальниками автострахування. Щоб краще зрозуміти різницю між політикою і постачальників, задайте собі наступні дев’ять питань. Ви будете раді, що Ви зробили.

1. Як мій тариф визначається? Є два чинники, які визначатимуть ваше авто страховий тариф. Андеррайтинг це процес, коли компанія оцінює ризики, пов’язані зі споживачем і дійсно компанія покриє споживача. На підставі результатів андеррайтингу, рейтинг для споживача. Рейтинг визначає ціну компанії взяти на себе фінансову відповідальність за охоплення споживачів. Споживач повинен завжди стежити, щоб інформація, яка використовується відділу андеррайтингу є точною.

2. Які знижки є в наявності? Є способи, щоб знизити вартість автострахування. Споживачі повинні запитувати інформацію про дисконтних програмах провайдера. Безпечний водій знижки для тих водіїв, з безпечним історії водіння, одноразова виплата знижки, знижки кілька охоплення і завершення курсів визнаний безпеки водія досить стандартні знижки пропозицій більшістю, але не всіма провайдерами.

3. Як позовів? Є кілька речей, більш жахливого, ніж у причетності до аварії, і не знаючи, як негайно пред’явіть претензію. Більшість постачальників пропонують кілька методів, у тому числі онлайн тирсою. Однак, це не час, щоб не повною мірою зрозуміти процес подачі претензії. Зрозуміти процедури подачі заздалегідь і зберегти контактну інформацію в доступному місці.

4. Що вершників чи постачальник пропонуєте? Не всі постачальники пропонують ті ж вершників. Зіткнення страхування може бути доцільним для одного транспортного засобу, але не для інших. Будьте терплячі, коли просять за порадою про доступних вершників. Більшість інтернет-ресурсів буде докладно вершників і пояснити переваги. Переконайтеся, що ви повністю розумієте охоплення і вартість кожного гонщика. Запитайте факторів, які дискваліфікувати вас від покриття. В принципі, ви хочете збільшити охоплення і звести до мінімуму можливість нерозуміння.

5. Скільки відповідальності, я повинен мати? До розуміння меж страхуванні відповідальності, споживач розумітиме потенційні ризики. Деякі держави обов’язкових обмежень на страхування відповідальності. Споживачі повинні знати обов’язкові обмеження і повинні потім визначити їх вплив рівень комфорту за межі обов’язкової вимоги.

6. Я краще з більш високою премії і низьку франшизу, або навпаки? Чим вище політики заявили, франшиза, тим нижче премія автострахування. Поєднання високої франшизи з іншими знижками надає провайдер може істотно знизити вартість поліса. Однак автовласників придбати страховку, тому що охоплення потрібно за законом і тому, що власник хоче спокою. Авторитетного агента може допомогти споживачеві прибути у зручний франшизи. Встановлення франшизи є вибір зазвичай залежить від здатності власника для задоволення потреб у грошових коштах.

7. Що розглядається в основну політику авто? Щоб повністю зрозуміти найкраща політика для кожного авто власника, доцільно почати з самого початку. Знаючи, вартість та особливості основний політики, споживач може краще визначити, що покриття додатково необхідно. Це також ефективний спосіб дізнатися вартість кожного райдера.

8. Яка процедура для зміни мого охоплення? Протягом життя політика, обставини можуть змінитися. Страхувальник повинен розуміти, що положення може бути змінено, а що процедура для прийняття цих змін.

9. Що таке оновлення політики провайдера? Страхувальники повинні завжди знати і бути в курсі їх дати поновлення. Покриття вимоги можуть мінятися від року до року. Страхувальники повинні ретельно обговорити плани на майбутній рік з їх агентом до оновлення. Страхувальник може мати право на безпечне водіння знижки або інші знижки в оновленні і провайдери можуть пропонувати нові варіанти.

Смарт полісів автострахування зробити свою домашню роботу. Власне авто страхування може принести багато душевного спокою і захисту авто власника, але страхувальник повинен мати повне розуміння охоплення, процес претензій і оновлення процедур. Ці деталі, найкраще обговорювати до покупки полісу. Удачи!