Ось реальна історія … виробник “мільйон доларів”

За останні 26 років мій син Джеремі, і я мав з особливим задоволенням допомагає сотням страхові агенти, фінансові консультанти та фінансового планування, щоб піти в дуже, дуже вершині індустрії в страхуванні життя і ануїтету продажів. Далі слід недавня історія успіху одного з цих людей. Філ Calandra прийшла 3 роки тому до нас після першої участі в ‘Нереалізований Фортуна’ команда навчання, тому що він з усіх сил намагався зробити свою систему роботи. Ось його історія, як він розповідає …

Як ви заробляєте пів-мільйона доларів протягом першого року в якості фінансового консультанта?

Філ Calandra, RFC

Рідкісна тиждень проходить без іншого фінансового планування, фінансового консультанта або страхового агента запитують мене, як я зробив пів-мільйона доларів в перший рік моєї практики. Або, вони запитують, як я заробив близько мільйона доларів під час мого другого року роботи допомагають клієнтам. Я збираюся розповісти вам свою правдиву історію. Але, для мене, важлива історія, як багато людей я допоміг, не те, скільки грошей я зробив. Це все про те, як я допоміг моїм шановним клієнтам, щоб заробити більше, домогтися більшого, і заздалегідь до своїх фінансових цілям і завданням. Тобто загальну картину і, що є моїм пріоритетом. Надання допомоги клієнтам у вирішенні їх проблем гроші – це те, що фінансове планування це все о для мене.

Незліченна кількість людей також запитали мене, як я зробив під час мого MDRT перші вісім місяців в житті і ануїтети арені. Або, вони запитують, як я зробив “у верхній частині таблиці” MDRT під час мого першого повного року в бізнесі. Я збираюся розповісти вам, що я зробив, плюс те, що я не робив, для досягнення такого високого рівня успіху, так швидко. Якщо ви серйозно ставитеся до мають аналогічну кар’єру в якості радника, то я закликаю вас, щоб отримати більш серйозні з тим, що ви робите.

Коли я вирішив покинути корпоративний світ в 2005 році, я відбув жиру шестизначні позиції з великою кількістю пільг і статусу. Я хотів, щоб допомогти іншим в дуже значній мірі. Я хотів більше служінні лідера в моєму житті. Я не хотів, щоб підштовхнути продуктів і послуг на довірливих людей. Я більше не хотів служити кінцевою метою, що продиктував: «Скільки ще ми можемо вийти з цього клієнта”

Для роботи всього мого життя мені потрібно щось набагато більше інше, щось більше задоволення, де я міг би реальну користь позитивних і насолоджуватися міцного особисті стосунки. Гроші не були вирішальним фактором для мене. Мій був успішний досвід у сфері корпоративних фінансів. Я працював з багатьма з Fortune 500 компаній в США. Я багато подорожував і взаємодіяв з генеральним директором типів і топ-менеджерів. Але, я знайшов себе туга за кухонний стіл типу зустрічей, де мої навички можуть допомогти реальним людям. Середній клас американських громадян значною мірою ігноруються або експлуатації наших корпорацій, установ та організацій усіх типів. Наш середній американський громадянин навіть експлуатують наші міста, округу, штату та федерального уряду. Тим не менш, вони є найбільш важливим елементом нашого суспільства. Вони грають за правилами, але тільки весь час отримую більше халявою-і-більше. Вони та їхні діти заслуговують набагато кращого ставлення. Я хотів, щоб служити їм, по-справжньому їм допомогти, і допомогти їм у захисті вартість фінансових активів та поліпшення їх фінансових ф’ючерсів.

Пізніше, коли я став фінансовим консультантом я не націлені на супер багатих. І я ніколи не очікував, щоб зробити так багато грошей від роботи, яку я дуже люблю. Щоранку я поспішати в офіс, щасливі і готові до ще один хороший день зустрічі чудових людей (як клієнтів, так і перспективи). Моє справжнє почуття задоволення настає тоді, коли клієнт задоволений і бачить результати, яких вони потребують.

Я вклав у себе

З самого початку, одна річ, я знав, що потрібно зробити, це інвестиції в себе. Школі важких ударів займе дуже багато часу, щоб створити і замінити мій існуючий спосіб життя і доходів. Отже, я почав пошуки навчання від найкращих в галузі. Я легко витратила $ 15000 на навчання та навчальні матеріали в мій перший рік. Я пішов до пропущених навчання Фортуна команди (перш, ніж я навіть була ліцензія), Програма MoneyTrax наставництво, і я купили кожен по страхуванню життя і ануїтети маркетингу і продажів програми, розробленої і Джеремі Лью Nason на страховому Shop Pro. Лью Nason став одним з моїх перших реальних тренерів, мій наставник і дорогий друг.

Що є підкреслив Лью ви повинні навчитися дві речі, щоб бути успішним. 1. Ви знаходитесь в маркетингу. 2. Ви знаходитесь у фінансовому бізнесі рада, в такому порядку. Якщо Ви не маєте право, щоб люди бачили, ви не можете зробити це. Маркетинг є ключовим, щоб завжди перебувати в передній частині правої перспективи.

І, якщо ви хочете, щоб такі гроші, що менше 1% з радників зробити, то вам доведеться робити те, що більшість з них не роблять. Те, що багато консультанти не роблять це … робити те, що правильно. Якщо поставити клієнта першим і подбати про вирішення їхніх питань і проблем, ваш успіх буде слідувати.

Найважливіше завдання у всіх нас є, як у нас в бізнесі та особистому житті, полягає у створенні справжнього ставлення. Що таке щирі стосунки? Добре, це може бути описано декілька способів. Я вважаю, що це зв’язок між двома людьми, які щиро, піднімає настрій, радісне, і постійно посилюється довіра і співпереживання. Щоб побудувати справжні стосунки ви повинні працювати в цьому зв’язку і жити за передумові: “. Краще давати, ніж отримувати”
У нашому бізнесі, люди купують у людей, яких вони люблять і довіряють. Ви повинні розуміти важливість, просто зараз, вирази і подача себе з іншими людьми. Будь то в вашому житті бізнесу або вашої особистої життя, клієнт або людина, якій ви намагаєтеся побудувати відносини з істинним, повинен відчути, цінують і люблять. Це просто “закону тяжіння.« Коли ви будете давати, ви отримаєте назад, в кінці кінців. Тренер сказав мені, Лью на ранній стадії: “Люди не хвилює, як багато ви знаєте, поки вони не знають, наскільки ви дбаєте.”

До приходу в ряди самозайнятих, я був учнем великого мотиваторів і завзятий читач успіху літератури. Це універсальний закон і істина вчили протягом століть. Я пам’ятаю моїй тренерській дзвінки з Лью розповідає великий Наполеон Хілл: «Що людина може зрозуміти і повірити, що він може досягти.” Що ви читали останнім часом? Важливо, щоб живити свій розум і побудувати свої навички, так що ви точні при будь-якій можливості, щоб допомогти вашим потенційним клієнтом. І, як легендарний оратор і письменник Чарлі Величезні «Джонс ставить його,” Ти ж сьогодні, як ви будете в п’ять років, за винятком двох речей: люди, яких ви зустрітися і книги, які ви прочитали. ”

Коли я почала у мене не було проекту 100, я не подзвонити рідним, друзям і знайомим. Я не “крок” одного корпоративного менеджера або виконавчого, що я був в залах засідань з раніше. Я знав, що мої сильні і слабкі сторони. Я був досвідченим ведучий і оратором. Вечеря Семінар був мій природний метод маркетингу. Зараз, мені пощастило мати достатньо стартового капіталу, щоб перейти прямо в бізнес таким чином. Проте, ви можете зробити це без банкролла або багатого чоловіка, якщо ви дізнаєтеся, як правильно використовувати спільні підприємства, безкоштовні освітні семінари, безкоштовні звіти та інші перевірені методи маркетингу, щоб послідовно залучити потрібних перспективи для вас. Якщо ви хочете, щоб досягти вершини, використовуйте свої ресурси розумно і почати працювати … Почніть з малого, бути послідовними, і ніколи не вийти.

Мені сказали, що пан Мендель Calmen, один з весь час великий Northwestern Mutual агентів “Це бідні платять легка робота, яку я коли-небудь робив.” Це складно, але люди у вашому співтоваристві, незалежно від того, яку нішу ви плануєте на обслуговування, потрібен. Фінансове благополуччя нашої країни знаходиться в стані дефіциту. Ми знаходимося в промисловості доказом рецесії і люди потребують реальних рішень. Визначити нішу ви хочете, щоб служити і стати експертом в маркетингу і консалтингу в цій групі. Вечеря семінару була ключовою для мене виходиш на швидкий старт. Я використовував кожну компанію семінар пошту там. Люди у відповідь кур’єрської пошти (Дженніфер Лоурі) і семінар Мої групи (Clyde Клівленда і Сьюзі Zolo) вчив мій помічник і я основами. Ми тоді зробили кожну помилку можливо. Але ми залишилися з ним. Я тепер створив кілька презентацій семінару, і мій помічник Дженніфер скаже вам, що я міняю речі постійно.

Ще раз, я дізнався все, що міг від провідних виробників. Витратьте час і інвестувати в себе. Деякі з кращих у нашій діяльності є: Дон Блентон, Карлао Такер, Крейг Рендалл, і Лью Nason. Слухати і вчитися у них, а потім цілі речі у вашій персоні.

Ви відправки клієнтові бюлетені? У вас є повний стежить системи для кожного аспекту вашій практиці? Ви посилаєте вітальні листівки, вітальні та ювілейні карти? У вас є помічник і співробітників для зміцнення ваших можливостей? Це все, що я дізнався і зрозумів, з першого дня, що ви повинні зробити. Ви повинні звертати увагу на деталі і дати ваш найкращий, щоб ваші клієнти, перспективи і спільноти. Витратьте час, щоб навчати і розвивати себе і персонал навколо вас.

У наступних статтях я поділюся з вами конкретні речі робити негайно. Вони діяльності і речі, які я зробив, і до цих пір, що взяли мене до вершини індустрії.

Філ Calandra, RFC є президентом Pinnacle фінансових послуг у Кеннесо (передмістя Атланти), Грузія. Він був визнаний Міжнародною асоціацією зареєстрованих фінансових консультантів, як “… Один з кращих та найбільш яскравих. Нашої галузі Calandra робить усіх нас пишатися!”

Чи питання, що Філ Calandra прикладом самого кращого в нашій галузі? Це приємно допомогти комусь, хто так прагнемо допомогти іншим.

Лью і Джеремі Nason
маркетинг і продажі автобусів
“9 з 10 хлопців