Остаточний страховки – що і чому

Більшість людей бачать важливість захисту своїх будинків у разі виникнення пожежі та захисту їхніх автомобілів у разі аварії при купівлі страхового покриття. Навіть якщо деякі люди не хочуть витрачати гроші на премії, вони зобов’язані зробити це, їх компанії та іпотечні більшістю уряду штату для своїх автомобілів. Ви можете здивуватися, як це співвідноситься з остаточним страховки.

Ну, для захисту життя людини, або, вірніше, смерть не є обов’язковою. Тим не менш, ви могли б заплатити авто премії або премії домовласників протягом 40 років і більше, і ніколи не є претензії. Ми всі знаємо, однак, що існує один вид страхування, який, безумовно, буде використовуватися коли-небудь … Остаточний рахунок на страхування вашої смерті.

Final страховки постійного охоплення життя, які ви купуєте для оплати різних витрат, пов’язаних з вашої смерті. Витрати на похорон можуть включати в себе ділянку кладовища і збори; могилі маркер; похорону препарат, такий як бальзамування і косметології, квіти, відвідування і перегляду; відспівування; катафалк і визнання карт. Витрати на похорон зазвичай курсують між $ 7000 і $ 10000.

Крім витрат на похорон, може бути додатковим фінансовим тягарем, що ваші спадкоємці могли успадковувати, якщо у вас немає остаточної страховки. Стан, в якому ви живете хоче взяти свою частку своїх активів шляхом оцінки заповіту зборів. Звичайно, якщо ваші спадкоємці використовувати адвоката, адвокат захочуть бути оплачений. Багато людей підуть лікар і лікарняні рахунки і, звичайно ж, більшість з нас є й інші борги, такі як кредитні карти і автокредити. Final страховки може бути використаний, щоб зробити ваше проходження трохи легше на ваші залишилися сім’ї.

Для придбання остаточної страховки, ви не зобов’язані мати фізичне іспит або застрягти на голку. Ви просто відповісти на кілька запитань здоров’я, а також надати особисті дані, включаючи призначених бенефіціарів. Насправді, благо будинок працює з перевізниками, для яких ви навіть не потрібно зустрічатися або говорити з агентом. Ви просто виходити в інтернет для BenefitHouse і запустити остаточному цитата страховки. Ви заповнити заявку онлайн, і ви зробили.

Багато страхових поліси остаточний рахунок маються на обличчі кількостях $ 2000 до $ 25000, хоча посібник Будинок працює з одним остаточним носієм страховки, які пропонуватимуть до $ 50,000 покриття залежно від вашого віку. Кожен застрахований має можливість адаптувати політику для задоволення його потреб. У деяких випадках, однак, остаточне страховки доступні у великих кількостях особа.

Премії залишаються рівня за життя політики і політики зазвичай накопичує грошові значення в ньому. Тим не менш, не купують страховий поліс остаточний рахунок з думкою про грошову вартість будівництва в якості ощадного рахунку, тому що кінцева мета політики в тому, щоб виплачувати не своєю смертю. Плюс, якщо ви все правильно спланували, збільшити виплати на утримання ваших спадкоємців у вашій смерті буде дохід обкладається податком.

В цілому, якщо ви дбаєте про свою сім’ю і не хочуть обтяжувати їх більше, ніж потрібно на ваше проходження, остаточне страховки повинні бути серйозно розглянуті як частина вашого процесу планування.

Автор: Стів Джарвіс, президент вигода послуг будинок страхування.