Остаточний рахунок страхування життя вона ставить вас в заряд

Підсумковий рахунок страхування життя, спеціально призначені для покриття кінцевих потреб ви, політика власника. Таким чином, він, на відміну від інших AOS життя політики, які забезпечують вигоди, але і до спадкоємців політики власника. Хоча все страхування життя забезпечує спокій для вас, поки ви живі, ця форма страхування життя відповідає вашим потребам, як померлої людини.

Підсумковий рахунок життя політика називаються так тому, що це політика покликана охоплювати, Äòfinal витрат, АТ політики власника. Вони зазвичай охоплюють як мінімум, вартість шкатулки та сховища. Однак розмір допомоги виплачується часто розраховується для покриття некрологи, квіти, серйозну послуг і лімузинів, а також і може включати в себе видатну рахунків і т.д.

Запитайте пораду про те, як багато, Äòfinal рахунок, АТ покриття вам знадобляться

Багато людей, які починають життя остаточне витрати політики прагнуть, щоб усі заходи для їх похорону оселилися також до їх смерті. Таким чином, ви можете підрахувати, скільки страхового покриття Ви будете потребувати, похоронних служб надавати консультації з вартості різних видів похорону. І вони можуть також надавати гарантії ціна для всіх або частини похоронних витрат хоча це і не завжди доступні.

Труднощі в ухваленні рішення, скільки в кінцевому підсумку похорон стоять часто призводить до кінцевої життя політику витрат власника виймаючи політики, яка досить велика, щоб охопити всі можливі ситуації. Якими б не були номіналом або з нагоди втрати годувальника в галузі політики, ви довірите бенефіціар політики, як правило, є членом сім’ї, із завданням зробити організацію похорону у відповідності з вашими побажаннями. Проте юридично бенефіціар може зробити будь-яких домовленостей їм подобається, так що варто вибрати бенефіціара, який буде повної довіри в наступних ваших побажань.

Іноді директором похоронного бюро також може бути ліцензованим страховим агентом. Політика, яку вони продають, як правило, називають Попередньо треба життя політики, а не остаточний рахунок страхування життя. Похоронне бюро є бенефіціаром політики і похорони директора несе відповідальність за проведення остаточного побажання по відношенню до вашого похорон. Це важче, порівняти ціни в магазинах за цю політику, як похорон зазвичай мають ділові відносини з певною компанією андеррайтингу.

Умови, пов’язані з остаточним рахунок політики

Премії за кінцевий життя політика рахунок можуть бути сплачені в повному обсязі, коли політики виймається. Коли це відбувається, швидше за все, ціна буде гарантія дається директором похоронного бюро на витрати, пов’язані з похованням. Вартість гарантії, однак, може бути надана для деяких видатків, а не для інших. Можливо також на премії бути оплачені протягом періоду часу, але менше ймовірність ціна гарантії будуть доступні в цьому випадку.

Як остаточне життя витрати політика дуже певний тип політики вони часто можуть бути випущені з мало або зовсім немає медичного питання, які задають. Це дуже незвично для номінальної вартості такої політики, перевищить $ 50 000, і можна було б зазвичай отримання кінцевої вигоду в розмірі від $ 10,000 – $ 20,000 відображає середню вартість похорону в Сполучених Штатах. Як правило, ці політики не видається особам у віці старше 75-79, залежно від страхової компанії бере участь, тому планувати заздалегідь в покупці.

Якщо політика власника остаточний рахунок життя політика має серйозне захворювання політика може вказати нижню допомога виплачуватиметься протягом перших кількох років політики. Ці правила можуть бути або термін політика, яка протягом певного періоду часу. Або ж вони можуть бути ціла життя політики, що охоплює весь період політики власника, AOS життя. Отримати цитату з поважної компанії і з’ясувати, як недорогий цієї форми покриття може бути.