Особливості страхування вашого автомобіля, як бізнес на дому

Коли власники малого бізнесу, які мають свої будинки підприємств думати про покупку нового автомобіля, який буде використовуватися в бізнесі, вони завжди стикаються з дилемою, чи потрібно їм окремі або комерційне страхування автотранспортних засобів. У багатьох випадках охоплення надаються особистої політики, що проводиться власниками бізнесу забезпечити тільки правильне кількість освітлення, щоб мати автомобіль захищений. Тим не менше, для домашніх бізнесів картина може бути зовсім іншим

Страхові експерти сходяться на думці, що це залежить від конкретної мети використання вашого автомобіля в бізнесі. Якщо Ви агент з нерухомості, наприклад, і просто їздити на роботу з дому, приймаючи клієнтів з вами на випадок, то вам не потрібно комерційне страхування авто, так як ваших персональних політика буде достатньо, щоб покрити всі витрати. Однак, якщо у вас є регулярні поставки продукції з вашим автомобілем або взяти пасажирів весь час, як частину вашої роботи, то вам доведеться придбати комерційне страхування авто, так як транспортний засіб буде розглядатися як частина вашого бізнес-активів і має які повинні бути охоплені відповідно.

Вдома підприємства це дуже важливо, щоб третя сторона меж відповідальності у перевірку, щоб гарантувати, що як особисті, так і бізнес-активи покриті належним чином. Через це, сума Вашого страхуванні відповідальності і франшизи є основними змінними, які визначатимуть вартість автострахування для Вашого бізнесу. Чим більше кількість охоплення і тим менше франшиза, тим більше вам доведеться платити за страховку у вигляді премій. І не забувайте про ваш річний пробіг, картку водія та список осіб, які будуть керувати автомобілем – ці фактори також впливають на страхові внески.

Для того, щоб знизити ризик для вашого бізнесу, ваші межі страхуванні відповідальності повинна бути вище, з комерційної страховий поліс, в порівнянні з окремими політиками. Як бізнес, ви можете бути піддані великих претензій, тому що інша сторона, що бере участь в аварії може слідувати за вами і як особистість, і як бізнес. Через такої вразливості, страхування автомобіля котирування для комерційних авто страхування, як правило, вище в порівнянні з окремими політиками з тієї ж суми покриття.

У випадку, якщо ваш бізнес передбачає прийняття великої кількості обладнання з вами, поки ви за кермом автомобіля, і у вас також є політики домовласників страхування, ваше обладнання буде мати певну суму покриття. Тим не менш, у випадку, якщо вартість обладнання досить висока, ваш автомобіль і політика страхування житла може забезпечити охоплення занадто мало, так що вам доведеться купити вершника і отримати додаткову суму покриття для вашого обладнання. Типовий власник бізнесу страховий поліс покриває збиток, і відповідальність у розмірі до $ 10 000. Якщо цього не достатньо, щоб замінити вашого обладнання в разі вона буде знищена, то ви обов’язково повинні купити більше охоплення.

Комерційне страхування авто йде з тим же правилам, що і будь-які інші форми страхування. Якщо ви хочете, щоб отримати кращі ціни, ви повинні перевірити котирування страхування автомобіля і зробити деякі порівняння магазинам з різними компаніями. Однак, майте на увазі, що ви повинні будете отримати котирування страхування автомобіля по відношенню до вашого більш високі межі відповідальності. Чи не роздягнутися політики до мінімуму, як ваш бізнес може залежати від цього.