Особливості міжнародного плану медичного страхування студент

Це майже нерозумно їхати за кордон, а не мати медичну страховку для відвідувачів. Причина цього проста. Витрати країни ви відвідуєте може бути відносно вище, ніж свою країну. Ваша медична страховка не поширюється на закордонні країни, що означає ви практично без медичного страхування, коли ви перебуваєте за кордоном.

При більш високих шансів захворюють в новій країні, один додає багато непередбачуваності свого бюджету, не займаючи відвідувачів медичного страхування, який можна отримати невеликий період часу приблизно за 5 днів до довгої тривалістю до 1 року.

Якщо ви студент, що навчаються за кордоном, особливо в більш дорогу країну, ви можете знайти його важко отримати фінансову повітря і приватні кредити на навчання сама. Додавання ваших медичних витрат буде величезним тягарем.

Міжнародна студентська план медичного страхування має багато переваг при дуже низькій премії. Різні типи студентів, як вчених-дослідників, членів біржі програму і повний робочий день і неповний студентів мають різні знижки.

Міжнародна студентська план медичного страхування пропонує страхування з щомісячною виплатою і більш ніж достатньо для всіх вимог школи і уряд.

План дозволяє студенту покриття величезних, як $ 300 000. Крім того, студенти також отримати покриття, що відпускаються за рецептом ліки, які означає, що вони не повинні хвилюватися про те, щоб лікарі для профілактики і підозрюючи хвороб.

Покриття для спорту і Існуючі умови – дві основні переваги

Міжнародного медичного страхування студент цінний тим, що він захищає від раніше існуючих умов, а також які зазвичай не доступні для більшості інших політик. Точно так само спортивні переваги і випадкових травм під час занять спортом, також охоплюються яка є величезним плюсом для студентів.

Цей план має й інші переваги. Це включає в себе можливість відновити плану, а також керувати план онлайн. Процес подачі заявки дуже проста і, отже, політики доступний найближчим часом. Існує період очікування 12 місяців на попередньо існуючі умови, хоча, які можуть відрізнятися від правил школи.

інші переваги

Якщо у вас є міжнародний студентський план медичного страхування вам потрібно сплатити франшизу в розмірі всього $ 100, який отримує вдвічі в медичному центрі для студентів. Студент також отримує близько $ 350 за кожен травми або хвороби у разі госпіталізації. Останнє студент отримує суму $ 100 за травми.

Студенти також отримують 50% від фактичних витрат на ліки за рецептом. Іноземний студент медичного страхування план також включає материнства та догляду за новонародженим, якщо зачаття дитини є одним дату після дати набрання чинності охоплення автора. Це також включає в себе витрати, пов’язані з ускладненнями вагітності або викидня витрати.

Страховий план дуже хороший для студентів, особливо, оскільки він охоплює спортивні, а також незначних проблем зі здоров’ям за участю стоматологічні проблеми чи психічні проблеми.

Ці міркування, наприклад, вагітності та ускладнень в цей період зробити плани страхування підходить для студентів і є дуже корисними для незначною вартістю близько $ 30 на місяць, що більшість студентів можуть собі дозволити.