Особливості Хороше довго політику догляду терміну страхування

Поточна вартість допомоги попереджає людей, як дорого довгострокового догляду є, а ціна може навіть потроїтися в кілька років. Якщо ви тільки уявіть собі, людина повинна байдикувати близько $ 75 000 (станом на 2010 р.) для тривалого лікування, яке може призвести до виснаження своїх фінансових ресурсів. Якщо на те пішло, довгий термін страхування по догляду присвоєно найвище значення.

В даний час, довго страхування по догляду термін розглядається як найбільш важливих і високого кінцевого продукту на ринку сьогодні для літніх людей та інвалідів, та страхових компаній в захваті від його переваг. Ви не можете довго розповідати терміну страхування догляд є кращим продуктом, якщо ви не максимальна її переваги і вибрати хорошого страховика. Враховувати ці фактори при виборі політики LTCi:

достовірність

Ви, звичайно, не хочете, щоб отримати посередні послуги від поганої або не дуже стабільна компанія. Назва компанії та її бренд не є основним чинником, який відрізняє кращі компанії від поганих. Рейтинги фінансової і фон повинен бути вивченню, щоб переконатися, що компанія не безвідповідальний оператора. Ви також можете перевірити рейтинги через A.M кращий.

добре пояснив політику

Деякі компанії зробили помилку у створенні складних формулювання політики, що бентежить споживачів про те, що точна послуги оплачуються їх політику. Споживачам важко зрозуміти деякі жаргони страхування, так що краще, щоб знайти політику, в якій все, від корки до корки. Політика має перерахувати або визначити все, що криється в політиці, і всі відповідні обмеження на мовою, яка зрозуміла для звичайного споживача.

Якщо є визначення, яке ви можете зовсім розумію, що не дивуйтеся задавати питання від страхового агента або експертом LTCi щоб зменшити ваші спекуляції і допоможе вам вирішити краще. Уникайте розпливчастих слів (випадково чи навмисно), що використовуються компаніями для залучення споживачів від придбання політики. Один невизначений термін у більшості LTC контракт є слово “істотний”. Він створює кілька інтерпретацій, однак. Будь-хто, хто наздоганяє цього слова могли б думати про його значення як “особистий” або “практичний” допомоги, що надається іншою людиною. Також будьте обережні зі словом “допомога”.

Тільки шановна компанія буде пояснити, що ці невизначені слова означають, бо не хочу вводити в оману споживачів. Юридичні терміни повинні бути конкретними і точними, щоб запобігти будь-які небажані інтерпретації особи, відповідальної за претензій у майбутньому.

податкове вирахування

Податкова політика кваліфікованих краще, ніж неподаткові кваліфіковані політики ряду причин:
• Податкова політика кваліфікованих розглядаються як медичні витрати і віднімаються з ваших податків залежно від віку ковпачки
• пільги з податку кваліфікований політик, не обкладаються податком
• неповернених послуги ЮТК також розглядаються як витрати на медичне обслуговування і може бути визнаний деталізованого відрахування, тільки якщо вона вище, ніж 7,5 відсотка від скоригованого валового страхувальника річного доходу

Всі податки кваліфікованих LTCi політики повинні дотримуватися і відповідають федеральні керівні принципи. До них належать такі правила догляду за довгим вирахування податків терміну страхування:

• Ваш стан вимагає принаймні 90 днів після відходу
• Мати когнітивних порушень, що вимагає суму допомоги або допомоги
• нездатність виконувати принаймні, два види діяльності у повсякденному житті (ADLs)
• Отримати ліцензованим медичним працівником, щоб забезпечити “план відходу”