Основні особливості медичного страхування

Медичне страхування, як і будь-який інший форми страхових полісів, де люди басейн ризики, що мають будь-яку медичні витрати або вимоги у майбутньому. Медичних страхових полісів доступні з приватними фірмами, а також під держав і урядів. Пліч-о-пліч різних некомерційна організація керує прибутками політика страхування в рамках своєї організації.

Медичне страхування є знову двох типів – окремі медичне страхування і страхування групи здоров’я. Група медичного страхування доступні під організацію або компанію, яка забезпечує переваги політики в рамках медичного страхування для своїх працівників. В обмін уряд забезпечує організацію з певними податковими пільгами.

Є правило, такі речі, щоб знати в будь-якій страховій для здоров’я:

Premium: Це оплачується страхувальником у політику провайдера. Це, як правило, виплачуються щомісяця або щокварталу. Це залежить від франшизи і доплат.

Франшиза: Ця сума виплачується страхувальникові, а також. Наприклад, страхувальник плану, можливо, буде потрібно принаймні платити близько $ 500 на рік, перед медичним страховиком покриття витрат на медичне лікування. Це може зайняти до декількох відвідин одного досягти повної суми франшизи. Після цієї межі, страхова компанія починає платити за особливою ретельністю.

Співоплати: Ця сума виплачується страхувальникові, а також. Це оплачується перед страховою компанією починається оплати витрат служби. Наприклад, страхувальник зобов’язаний виплатити $ 60 долар до лікаря або коли вони отримання рецепта. Ця співпраця, оплата буде проводитися кожного разу вони набувають послугу.

Спільне страхування: Крім платити за доплату, страховиком може бути також зобов’язані платити певну суму грошей в якості со-страхування. Це відсоток від загальної вартості поліса тримача. Наприклад страховик зобов’язаний травні 30% в якості со-страхування. На даному етапі, якщо вони пройти будь-якої операції вони будуть платити 30% від вартості в той час як страхова компанія буде платити 70 відсотків. Це понад вартість спільного платежу.

Винятки: Всі різні послуги відповідно з медичним обслуговуванням, які не охоплені будь-яким єдину політику страхування винятку. На даному етапі, страховик повинен платити повну вартість послуг.

Ліміти покриття: деякі страхові компанії платять за конкретну послугу тільки до певної суми в доларах. Надмірна заряд виплачується страхувальником. Деякі компанії навіть займаються цим обмеження на тривалість щорічної покриття заряд або заряд життя покриття. Бенефіціари не виплачується, якщо плата за обслуговування перевищує вказану межу.

Марнотратний максимуми: Це схоже на ліміт покриття, але в цьому випадку страховика з кишені межі решт, замість меж страхового провайдера. Страхова компанія виплачує залишок заряду батареї.

Подушного: подушний це сума, що сплачується страхувальником з політикою постачальника в обмін на яких політика дає згоду, щоб покрити всі витрати членів страховика.