Основними причинами отримати кілька цитат страховий тариф до прийняття рішення про страхову компанію

“Звичайно,” Ви можете сказати: «Я знаю, чому я повинен отримати кілька цитат швидкістю до прийняття рішення про страхову компанію. Ви завжди повинні ходити по магазинах навколо для найнижчою ціною. ”

Вітаємо! Ви абсолютно, 100% ….. не так.

Хоча це правда, що “порівняння покупки” потрібно для гарного рішення те, що ви збираєтеся купити, це не правда, що ви повинні вирішити, на будь-який товар (набагато менше страхового поліса) на основі тільки ціна. Причина того, що ви хочете, щоб навколо магазину, і отримати різні цитати, це дати вам орієнтир, з яким виміряти всі інші речі, які важливі в освітленні. Іншими словами, ви намагаєтеся встановити “удар для долара”.

Мова йде не тільки про гроші

Коли ви зупиніться і подумайте про це, ви рідко рішення про покупку на основі тільки ціна. Ви, звичайно, не роблять цього з вашою автоматичної покупки, поки ви не порівнюєте яблука з яблуками. Тобто, ви не вирішуєте на 1988 Dodge Dart, тому що це коштує всього $ 400, коли ви насправді потрібна якась мінівен або позашляховик для сім’ї. Той факт, що у вас є 2,4 дітей, собаку і зробити багато поїздок в супермаркет, повинні бути більш впливовим, і для всіх, але найзатятіші пенні кліщів, ці критичні міркування керуватиме процесом.

Страхові поліси, як для життя чи здоров’я або авто або будинку, може бути складним контрактами, так що вам дійсно потрібно читати дрібний шрифт. Якщо ви думаєте, що ви потребуєте допомоги у з’ясуванні охоплення, премії, франшизи та інші особливості політики, а потім отримати його, усіма засобами. Друг чи колега може володіти достатнім досвідом в області, щоб надати допомогу, але справа в тому, що хороший страховий брокер – “багатоканальний” агента або компанії не прив’язані до однієї компанії – також чудове джерело незалежної факти і орієнтованих на клієнта рішення.

Йдеться про значення

Значення політики можуть бути визначені тільки після, як уже згадувалося вище, ви час порівнювати яблука з яблуками і апельсинами з апельсинами. Якщо у вас є основні фінансові обриси політики – висвітлення суми, премії, франшизи і т.д. – ви можете почати робити розрахунки, як до «баксу вибуху” фактор. Тим не менше, існують важливі нематеріальні активи у формулі, також, що ви б доцільно не ігнорувати.

Отримання “найкраща пропозиція”, заснований на ціні якраз може залишити вас на милість невстигаючих страхової компанії, якщо не відверто поганий. А.М. Краща компанія надає новини та рейтинги про страхової галузі – і, зовсім недавно, фінанси і медичної промисловості – і має кращу репутацію в бізнесі. Вибір страхової компанії, не перевіривши їх “сумлінність”, як дозволити людям, які стверджують, що лікарі працюють на вас, не впізнати, якщо вони дійсно мають “MD” після того, як їх імена. Ви повинні отримати свою політику з вертикальними, етичних і вигідний страхової компанії або ви просто можете виявити, що немає ніякої перевірити для вас, коли вам це потрібно.

Як отримати котирування

У цій швидко розвивається, завжди готових до роботи мережевої світ в якому ми живемо, деякі люди думають, що вони можуть успішно порівняти і придбати продукти, повністю в “віртуальному” світі. Це може бути зроблено, звичайно, але воно не може бути кращою ідеєю в кожному випадку. Навіть якщо ви робили покупки для автомобіля і знайшли свою справу в Інтернеті, це не можливо, потрібно було б просто прийняти поставку, що не ведучи його першим, ногами шини (образно або буквально) і перевірка під капотом. Ви повинні зробити те ж саме з будь страховий поліс вам знайти в Інтернеті. Як ви це зробили?

З одного боку, ви можете зробити це старомодним способом. Ви можете зателефонувати агенту, який представляє фірму, або сама фірма, і піти з ким-небудь познайомитися особисто. Незалежно від того, скільки даних ви накопичити в Інтернеті, від людини до людини контакт може мати вирішальне значення в прийнятті остаточного вибору. Це особливо вірно, коли ви будете мати справу з агентом, за будь-які претензії – як і радгосп, Allstate та інші старі лінії фірми – на відміну від грама “віртуального” відносини за телефонами або через інтернет.

Гібридний метод

Ви також можете мати свій особистий контакт з брокером або багатоканальний веб-сайт, і що особистий контакт може відбутися в різними способами на додаток до “в обличчя.” Ви можете встановити зв’язок через телефонні дзвінки та електронну пошту ви обмінюєтеся з агентами або брокерами. Справа в тому, ви хочете, принаймні, однієї людини або компанію, щоб допомогти вам переміщатися по багато пропозицій від багатьох страхових компаній, які шукають Ваш бізнес.

Підводячи підсумок, необхідно отримати інформацію про життя, здоров’ю або автоматичною політики, що вам потрібно, звичайно. Але ви також повинні отримати хорошу інформацію про компанію за політику, теж. Ви повинні бути настільки ж упевненим, як ви можете бути, що страхова компанія буде навколо, і є гроші доступні, щоб оплатити свої претензії і піклуватися про ваших втрат. Ви не просто купуєте за найкращою ціною.

Основна причина, щоб отримати кілька цитат страхових тарифів до прийняття рішення про страхову компанію, щоб переконатися, ви отримуєте право на охоплення за найкращою ціною – від твердої, надійної компанії, яка є найкращим вибором для вашої ситуації. Просто сказати, не так легко зробити, але якщо ви йдете через відповідні кроки і бути розумним покупцем, ви, швидше за все, в кінцевому підсумку задоволений покупець, теж.