Основне керівництво по страхуванню

Страхування може часом бути свого роду мінне поле для багатьох людей, з такою кількістю різних продуктів, доступних, вибір правильний і переконавшись, що ми належним чином закриті може бути проблемою. Хоча це може бути випадок, це також невід’ємна частина нашого повсякденного життя.

страхування будівель

Ваш будинок, ймовірно, буде вашим найціннішим володінням, тому важливо забезпечити адекватне страхування будівель покрив встановлюється на місце.

Будинки страховка покриває конструкцію будівлі, а також все, що зазвичай залишити позаду, коли ви рухаєтеся. Це буде включати в себе такі речі, як внутрішні дворики, приводів, огороджень, стін стаціонарні, як кухні і ванні кімнати. Випадковий шкоду, заподіяну в результаті пожежі, бурі, або вибух труби, наприклад, також будуть освітлюватися.

Маючи страхування будівель кришку на місце, якщо не факт, юридичні вимоги, хоча майже кожен іпотечний кредитор буде наполягати на тому, що кришка виймається, як вони виглядають, щоб захистити те, що є їх активів теж, хоча і тимчасово.

Багато кредитори пропонують страхування будівельних блоків політику домовленістю. Прикриттям і платні узгоджених між кредитором і страховиком, але замість видачі кожного позичальника з індивідуальним номером політики еталонна політика створена, як з кредитором і страховиком мають копій.

Ці премії не завжди самі конкурентні ціни, тому ми рекомендуємо придивитися до цін на котирування також.

Сума, яку кожна властивість необхідно буде застрахований на, звичайно, змінюється. Оцінювач забезпечить показник за її відновлення вартості майна, тобто витрати на відновлення у разі повного знищення. Там немає ніякої конкретної зв’язку між цією фігурою і, що для оцінки за іпотечним цілей, або ціну, що покупець погодився заплатити.

зміст страхування

Зміст страхування пропонує кришки на товари для дому і майно у вашій власності і часто включають в саду теж, якщо це доречно. Іншими словами, зміст може бути визначене як все, що ви зазвичай берете з вами, коли ви рухаєтеся.

Кредитор не наполягатиме, що ви берете з політики зміст страхування Однак у багатьох випадках доцільно. Невиконання цієї вимоги може бачити вас не в змозі замінити ваші речі у разі лих, таких як пожежа, повінь або крадіжка зі зломом.

Багато політиків пропонують кришки на “нове за старе” основі, що означає, якщо щось трапиться з вашим майном, такі як телевізор чи пральну машину, ви повинні бути в змозі замінити пошкоджені товари для нової моделі.

іпотечний платіж страхового захисту (ІПМТ)

Іпотечний Оплата страхового захисту (ІПМТ) також відомий як нещасні випадки, хвороби і безробіття (ASU) страхування і, як випливає з назви, вона охоплює ваші виплати іпотечного кредиту, якщо ви потрапили в аварію, захворіти або втратити роботу.

Більшість політики забезпечить покриття протягом 12 місяців. Ваша політика повинна охоплювати всю суму іпотеки і пов’язаних витрат, таких як інші страхові поліси та пенсійні плани.

Багато провайдерів оплати страхового захисту буде пропонувати модульні покриття. Наприклад, ви можете вибрати безробіття єдиним варіантом, якщо втрата роботи є вашою головною турботою або нещасного випадку і захворювань тільки залежно від модуля, що ви вважаєте більш важливим для вас.

Ви не зможете претендувати на гроші проти вашої політики негайно після внесення позову. Як правило, вам доведеться чекати три-чотири місяці – так званий період відстрочки – перш ніж ви почнете отримувати страхові виплати.

Однак часто за додаткову плату, деякі страховики забезпечать тому в день одну-покриття, яке охоплює вас з першого дня ви робите претензії.

Оплата здійснюється через 30 днів після ви зробили ваші претензії, і ви повинні були від роботи, принаймні місяць. Крім того, більшість політиків мають надлишок період – як правило, 30,60 і більше днів – тобто виключити з виплат ви повинні зробити заяву.

страхування життя

Страхування життя виплачується одноразово, коли ти помреш, або раніше, якщо вам поставили діагноз невиліковної хвороби. Це одноразова виплата може бути спрямована на погашення іпотечного видатних або просто передається як частина спадщини.

Є два види страхування життя: термін Рівень і зменшенні терміну.

Рівень страхових термін часто проходять уздовж інтерес тільки іпотека. Вона триває протягом певного періоду і виплачує певну суму ви вибрали з самого початку в разі смерті протягом терміну.

Зменшення терміну страхування часто працюють разом погашення іпотечного капіталу. Він пропонує менші виплати з року в рік як видатний іпотечного боргу падає.

При обох видах страхування Є багато факторів, які постачальник буде враховувати при розрахунку премії. Ці фактори включають в себе: ваш вік, вага, чи будете ви курцем або курець і ваші історії хвороби серед інших речей.

п’ять пунктів плану, коли вивезення страхування

1. Говорячи до фахівця консультант, перш ніж купити страхування може окупитися. Переконайтеся, що радник може запропонувати цілий ряд заходів від різних провайдерів.

2. Магазин приблизно за іпотечний платіж страхового захисту (ІПМТ). Не просто погодитися вивезти політики, пропоновані вашим кредитором, не роблячи деякі дослідження самостійно. Політики пропонують кредитори не завжди є найбільш конкурентоспроможними на ринку.

3. Не забудьте бюджету на щомісячні страхові виплати. Для страхових ІПМТ і життя, молодший і здоровіше ви будете, тим менше витрати, однак платежі все ще може легко додати до більш £ 50 на місяць.

4. Ніколи не забувайте, щоб дізнатися, що ваш зайва є, або скільки вам потрібно оплатити до вашого страхового буде виплачувати. Багато політиків мають винятки, так що не забудьте з’ясувати, що це занадто.

5. Багато людей не в змозі скоректувати свою політику страхування відповідно, коли їх зміни обставин. Якщо ви страхові поліси не відображає поточні зобов’язання, то ви можете виявити, що ви і ваші утриманці застраховано недостатньо.