Основне керівництво по страхуванню домовласників

Схоже, аварій, катастроф, і катастрофах тільки вдарити, коли ви незастрахованих. Навіть якщо ваша політика тільки провали в один прекрасний день, що буде наступного дня, що дерево сусіда потрапляє у ваш будинок. Не маючи будинку страхування в ці дні є поганою ідеєю, за кожен рік у новинах ми чуємо про якісь нові трагічна подія, яке сталося тому, що природа була її шляху. Навіть простий грозі влітку може викликати уламків і матеріальний збиток. І ви знаєте, що краще бути готовим, навіть якщо страховий здається, ніколи не окупиться.

Хоча вся ідея платити гроші компанії кожен місяць “про всяк випадок” щось трапиться здається трохи смішним, в ці дні ви не можете обійтися без страхування. Навіть неймовірно пощастило доведеться нещасливих днів. Останнє, що ви хочете, щоб бути тим, хто кидає свої руки і оплакуючи наступного разу, коли є повені, торнадо або землетрус. Витрати на ремонт пошкодженого майна і знищені цінності часто закінчує тим, що набагато дорожче, зрештою.

Отже, ви знаєте, що ви повинні мати страховку на вашому домі. Але це не означає, що ви можете дозволити собі платити дорогим ціни для захисту вашого майна. Зрештою, кожен повинен жити в рамках певного бюджету, і зазвичай немає місця набагато додаткове. Отже, як можна безпечно застрахувати все своє майно і все ще дозволити собі жити на вашу власність?

Це завжди гарна ідея, щоб навколо магазину і знайти найдешевші лапки, але хто чесно є час, щоб залишитися на телефоні весь день? Є способи, щоб знайти кращу пропозицію на домашньому страхування, не витрачаючи багато ваших власних дорогоцінний час. По-перше, знаєте, як перехресні угоди і, якщо можливо, ваша страхова одноразової разом.

Якщо у вас вже є автомобіль, човен, або у вас є вид страхування на що-небудь (навіть страхування життя на собі), ви зможете отримати більш вигідну угоду все навпаки. Зателефонуйте своєму постачальнику або страхового агента і скажіть, що ви хотіли б поговорити про домашніх страхування, у вас вже є існуючий страхування, і чи можуть вони бути пов’язані між собою? Ви будете здивовані, як багато компаній пропонують угоди, таким чином, і в деяких випадках існуючі страхування стає набагато дешевше. Навіть якщо ви тільки оренди, ви виявите, що страхування орендаря є доступним і може знизити витрати на страхування автомобіля. Для тих, хто вже є страхові поліси, чи необхідність багаторазового страхування, найкраще, що можна зробити, щоб отримати всі страхові вам потрібно від одного агента або компанії. Мало того, що це часто набагато дешевше, ніж купувати кілька різних політик, він економить вам багато загострення і додаткові рахунки. Це набагато простіше написати один чек для всіх страхових вашому щомісяця, ніж п’ять різних перевірок до п’яти різних компаніях.

Ще один спосіб знайти кращі котирування на страхування житла є використання Інтернету. Через будь-якій пошуковій системі, ви зможете знайти сайти, де ви можете порівняти котирування різних компаній в той же час. Часто, заповнивши форму онлайн-одному, покупці матимуть можливість порівняти багато політиків відразу. Дзвонити з приводу по телефону, по суті, роблять те ж саме може зайняти кілька годин, але з інтернет отримувати котирування так само просто, як натиснути на кнопку. Багато сайтів пропонують ці цитати безкоштовно, так що ви не повинні платити всі, аби тільки отримати котирування страхування житла.

Страхування житла є те, що всі домовласники повинні мати. Оренда Страхування може захистити орендарів, і часто набувають за дуже доступними цінами. Страховка не повинна бути дорогою, і отримувати кращі ціни не повинно бути клопоту. За пошуку кращих пропозицій, і отримати кращу ціну, ви будете мати гроші в кишені і ваш будинок буде як і раніше безпечно.