Основи страхування 101 для малого бізнесу

В обох економіці і на ринку праці беруть удар в Америці за останні роки все більше і більше американців хочуть вести свій власний бізнес або стати підприємцем. Якщо це крок, який ви розглянули приймаєте, або власник малого бізнесу вже, то ви, можливо, вже дізналися, як важливо страхування буде для Вашого бізнесу. Якщо ви новачок в грі невеликий бізнес, і знаю, що страхування є частина самозайнятих життя, то вам потрібно буде повідомити себе на основи, перш ніж Ви приступите до пошуку страхування котирування. Тут ми розглянемо основи, на страхування для малого бізнесу, і ви побачите, що ви все ще можете вжити заходів, щоб захистити ваші інвестиції в бізнес, не витрачаючи цілий статок.

Якщо у вас немає великого бізнесу, значна кількість працівників, і активи, такі як машини і механізми, ваші страхові потреби для малого бізнесу буде досить просто. Сьогодні в Америці, більшість власників малого бізнесу використовують стандартну модель для цього виду страхування відомі як політики власника бізнесу або BOP для стислості. ПБ вид страхування, який забезпечує покриття та страхування відповідальності всі основи потребує малий бізнес. Будівництво та утримання часто покриті, і ви можете додати або розширити свій бізнес політика власника в будь-який час у міру зростання бізнесу. Хоча більшість у ПБ досить стандартні і проста, Є ще способи ви можете заощадити на страхуванні, коли ви шукаєте лапки.

Коли мова заходить про захист ваших інвестицій в бізнес, ви повинні розглянути всі у вашому бізнесі, заради чого варто цінність для вас, коли ви отримуєте котирування страхування. Це може почати з чогось якості основних, як список будівлі та її вмісту, але ви можете мати частину вашого бізнесу, які потребують додаткового захисту. Наприклад, цінні папери або фінансами, які ви вклали через ваш бізнес може знадобитися захист, або ви можете мати або файлах на вашу власність, або в інших місцях, які є невід’ємною частиною успіху Вашого бізнесу. Деякі підприємства, як і інжинірингових фірм, які покладаються на використання інтелектуальної власності в якості джерела торгівлі навіть піти так далеко, щоб застрахувати свої творчі продукти від крадіжки ідей, як конкуренти. Коли ви шукаєте страхування малого бізнесу, ви повинні взяти до уваги кожну частину вашого бізнесу, які можуть відчувати значні втрати або через пошкодження або крадіжки.

Якщо ви використовуєте автомобіль для малого бізнесу, ви можете виявити, що ви можете заощадити на страхуванні або поєднуючи бізнес та страхування автомобіля, або отримати страхування автомобіля через вашу бізнес-політики. Ви можете також мінімізувати витрати на страхування, задаючи вашої страхової компанії для більш високі франшизи, і це не тільки знизить ваші премії зараз, але допомога у створенні міцних відносин з вашою страховою компанією, яка допоможе вам більш низькі страхові внески в майбутньому. Коли ви шукаєте для страхового бізнесу, ви повинні пам’ятати, щоб прийняти всі фактори до уваги, що безпосередньо пов’язано з вашим бізнесом. Ви можете скоротити витрати на страхування малого бізнесу шляхом об’єднання політики і усунення непотрібних елементів від політики вашої власника бізнесу.