Основи страхування з непрацездатності

Інвалідність страхування забезпечує захист доходів страхувальнику у разі, якщо вони не можуть працювати з причини нещасного випадку або хвороби, що відбувається поза роботою (компенсаційні виплати працівникам охоплює на робочому місці аварії). Застрахована особа має відповідати визначенню “повної інвалідності» або «часткової втрати працездатності”, як це зазначено в політиці для того, щоб отримувати допомогу. Ці визначення відповідно до Флориді кафедра фінансових послуг:

Всього інвалідності: застрахована особа повинна бути не в змозі працювати у своєму власному окупації. Тим не менш, в кінці встановленого періоду після інвалідності починається, але не менше 12 місяців, політика щодо інвалідів дохід може містити формулювання, яка вказує застрахованих вважається повністю непрацездатним, тільки якщо інвалідність перешкоджає застрахованої від роботи в будь-якій професії, для якої він / вона розумно обтягнутих освіти, професійної підготовки або досвіду. (1)

Часткове надання інвалідності в деякі політики щодо інвалідів доходи дозволяють застрахованих зібрати деякі переваги за договором, якщо вони не можуть виконувати одну або кілька важливих функцій своїх регулярних занять. Це допомогу виплачує інвалідам застраховані суми засновані на відсоток доходу, що застрахований втрачені, тому що не в змозі виконувати деякі обов’язки своєї колишньої роботи. (2)

Неважливо Спеціальність: У політиці доходів інвалідності, ‘будь-якої професії, як правило, означає застрахованих розглядатиметься відключена, тільки якщо вони не в змозі виконувати обов’язки будь-якої професії, для якої вони кваліфікуються освіти, професійної підготовки або досвіду. Це тісно пов’язано з визначенням, що Адміністрація соціального забезпечення використовує для визначення інвалідності. (3)

Власні Рід занять: У політиці доходів інвалідності, власні окупацією », як правило, означає, застрахованих вважається повністю непрацездатним, якщо вони не можуть виконувати обов’язки своїх занять. Згідно з цим визначенням, пільги часто може бути виплачена застрахованій особі, навіть якщо вони згодом (після подачі позову) стають зайнятих в іншу професію. (3)

Є 2 способи страховиків використовувати для визначення розміру допомоги. Одним з них є відсоток від суми щомісячного доходу. Щоб уникнути можливості симуляції страховики взагалі не буде платити допомогу, які складають більше 70% від застрахованих суми щомісячного доходу. Другий, який частіше зустрічається в індивідуальних планах, він являє собою плоский методу сума, яка виплачується незалежно від інших доходів, якщо застрахований стає повністю відключена.

Політика з питань інвалідності також «Ліквідація періодів”, який є кількість часу, який людина повинна бути відключений в результаті нещасного випадку або хвороби, перш ніж вигоди почне платити і “Бенефіс періодів”, який є максимальною кількістю часу, що застрахований може отримати вигоду. Це виражається в політиці як “ліквідація аварій період / період ліквідації хвороби / пільгового періоду”. Наприклад політику з 15-денного періоду аварії, 30-денний період ліквідації хвороби і 180-денного пільгового періоду буде виглядати 15/30/180.

Чим коротше ваші періоди очікування тим вище премія оплата буде. Крім того, чим довше період отримання допомоги тим вище премія.

Страхування по інвалідності також поставляється з винятками, які є загальними серед інших видів страхування. Деякі загальні виключення яких політика не буде платити допомогу за є;

1: аварій, які призводять в момент вчинення кримінального злочину.
2: Навмисне самостійної Травми, завдані
3: Травми, які в результаті військових дій
4. Алкоголізм чи наркоманія.

Як звичайно, ви повинні посилатися на документи для визначення політики, охоплення особливостей і винятків.

Література:

1: Флорида відділу фінансових послуг. «Інвалідність дохід – загальна інвалідність визначена.”
01/01/07
2: Флорида відділу фінансових послуг. «Інвалідність дохід – часткової втрати працездатності”.
01/01/07
3: Флорида відділу фінансових послуг. «Інвалідність дохід – будь-якої професії проти власної окупації».
09/2008.