Основи страхування життя

Я не можу згадати жодної людини, який насправді хвилюється про те, що вони повинні взяти страхування життя, це не те, що хтось дійсно хоче думати, і це не те, що хтось дійсно любить витрачати гроші на. Але якщо ви повинні думати про страхування життя ви принаймні хочуть, щоб бути настільки ж легко, а не як складні, як це можливо. Якщо взяти навіть побіжний погляд на рекламу та інформацію про страхування життя ви, ймовірно, скоро буде ще більш похмурим, оскільки важко осмислити всім численним опціям, які доступні. Тим не менш, вона може бути простіше, ніж здається, і це допомагає пам’ятати, що існують дві основні категорії – і кілька підкатегорій у кожній – по страхуванню життя: з прибутком і без прибутку. Давайте поглянемо на останні першими.

Без прибутку страхування життя в основному означає, що, що, оскільки страхувальник не отримає жодних супутніх живі гроші на поліси страхування життя до самої смерті. Є три види без прибутку страхування життя, а саме термін, життя позичальника і все життя. Термін страхування означає, що ви берете поліс страхування життя протягом певної кількості років. Страхування життя одержувача кредиту призначена спеціально для покриття вас від боргів у вигляді внесків і як ваш борг зменшується, тому ваші премії. Останній вид без прибутку страхування життя Страхування життя в цілому. По суті, це така політика платить, на смертному тільки кількість грошей, що ви згодні з вашим страховиком вашому бенефіціарів. Ви можете укласти угоду, яка дозволить вам припинити робити платежі в певному віці і ваше супровідний триватиме і можуть бути точки у вашому контракті, в якому ви можете вибрати, щоб збільшити охоплення, і ваші премії, за умови, що ви перебуваєте в хороше здоров’я і може продемонструвати це.

Якщо ідея прибирати гроші кожен грошей і не отримавши нічого від нього, поки ви ще живі залишає вас холодно, то ви, ймовірно, буде більш щасливим з дивлячись на з прибутком по страхуванню життя. Існує в даний час тільки один вид із прибутком страхування життя, а саме універсальна життя. Основною відмінністю є те, що кожен щомісячний внесок перераховується на інвестиційний рахунок, який пов’язаний з вашою страхування життя, і, як ваші інвестиції зростає, кількість вашої премії зменшується, не впливаючи на суму покриття, життя і переваги ви платите. Іншими словами, якщо ви берете з політики для R 500000 в житті кришку, і система на початку даного місяця виходить, що у вас є R 50 000 у вашому інвестиційному рахунку вже, то ви тільки потрібно купити R 450000 по страхуванню життя за місяць вперед. Це означає, що ви платите менше, як ви тільки платите премію в розмірі цієї суми – прямо з вашого інвестиційного рахунку. У якийсь момент це навіть можливо, що вартість ваших інвестицій і ваше життя кришки зустрінуться один з одним і вам не потрібно буде робити які-небудь додаткові платежі взагалі.

Є, звичайно, багато додаткових опцій, таких як інвалідність кришки, які можна прикріпити до цієї політики, але основні принципи вище, повинні зробити всі ваші рішення по страхуванню життя трохи легше.