Основи страхування житла

Страховка домовласника, званий також страхування майна, захищає вас від пошкоджень до ваших:

Житло: житло структури ви живете Для покриття цілей, житлові також включає будь-які прибудовані гаражі або одиниць. Страховий поліс домовласника основні може також поширюється на пошкодження окремих структур на вашу власність, такі як сарай або басейн.

Особисте майно: Особисте майно включає в себе меблі та інші речі, які ви використовуєте, носять або збирати. Основна політика страхує ці елементи від крадіжки або небезпека пов’язаних збитку. Однак, ювелірні вироби та інші предмети колекціонування часто вимагають окремого обговорення.

Відповідальність: Відповідальність охоплення платить за нещасні випадки, які відбуваються на вашій власності, для яких ви нести відповідальність. Відповідальність включає в себе сусіда заподіюють біль на вашу власність або хтось відключення на велосипеді Вашої дитини залишили на тротуарі.
Витрати на проживання: У випадку, якщо у вас є, щоб жити в іншому місці в той час як ваш будинок знаходиться в ремонті позову, страховий поліс домовласника основним, ймовірно, щоб покрити додаткові витрати на проживання, які можуть виникнути.

Як і будь-який інший вид страхування, ви платите премію, щоб купити страховий поліс домовласника. Страхова компанія засновує на Ваші премії:

Претензії у вашому районі. Страхова компанія буде дивитися на історію претензій у вашому районі, щоб оцінити премію. Наприклад, якщо ваш район пережив високий рівень крадіжок або пожеж, ви, швидше за все, платити більш високу премію.

Ваші претензії історії: Якщо ви продовжуєте страховий поліс домовласника і зробили кілька претензій, ви повинні очікувати, щоб платити більш високу премію. У крайньому випадку, страхові компанії можуть відмовитися від оновлення політики.

Вартість вашого будинку: Ви можете отримати страхове покриття для заміни вартість вашого будинку або його фактичної вартості готівкою. Відновлювальна вартість покриття захищає Вас від інфляції у будинку-витрати на ремонт. Реальна вартість страхує ваші будинки для його поточного значення.

Реальна вартість, ймовірно, буде нижче, ніж вартість заміни значення для всіх, крім самих новітніх будинків, так як вдома з плином часу знецінюються від віку та використання. Іпотечні кредитори зазвичай вимагають покриття для заміни вартість вартість вашого будинку.

Франшиза: франшиза суму ви платите перед страхувальником починає платити вашої претензії. Сплачуючи високу франшизу, ви ділите ризик страховика виплати претензії на вашому домі. В результаті, страховик може запропонувати більш низьку премію.

Запобіжні заходи: Встановлення пожежної сигналізації, пожежогасіння та захисту від крадіжки системи можуть допомогти вам знизити страхові внески. Ви можете також вжити заходів для зниження ймовірності виникнення аварії на вашу власність.

Не забудьте прочитати вашу політику ретельно, щоб бачити те, що небезпеки покриті і що виключаються. Збиток від бурі, блискавки, вогонь і дим, як правило, покриті страховим полісом основних домовласника, але збиток від землетрусу або повені, як правило, виключені. Ці небезпеки, а також ураган і торнадо покриття, яка часто потрібна окрема політика чи політика вершника.

Разом з авто страхування, страховка домовласника складає те, що називається власності та страхування від нещасних випадків. P & C відрізняється від страхування життя і здоров’я. Деякі страховики пропонують P & C Insurance, а інші ні. Ви можете виявити, що ваш поточний страховика авто готовий видати вам страховий поліс домовласника.

Як і всі страхування в США, страховка домовласника регулюється комісією державного страхування. Головною організацією є Національна асоціація страхових комісарів (NAIC). NAIC веде довідник комісій державного страхування на своєму веб-сайті.

Якщо у Вас виникли питання, що стосуються охоплення політики, виключення або обмеження, зверніться до страховому агенту або компанії, яка продала вам або вашим політики іпотечного кредитора.

Додаткові статті на страхування житла, будь ласка, відвідайте: http://www.bills.com/home-insurance-basics-article/