Основи страхування автомобілів. все, що вам потрібно знати, щоб заощадити ваш час і money_

Ця стаття дасть вам деякі базові знання про те, як працює страхування автомобіля і деякі інші права та можливості у вас є при купівлі страхування автомобіля. Ви також знайдете деякі загальні часто задають питання, що стосуються автострахування.

У більшості штатів, ви повинні мати при собі авто страхування відповідальності (або внести заставу) і надати докази страхування, перш ніж ви можете ліцензувати ваш автомобіль або оновити водійські права. Якщо ви зловили водіння без страховки, можливо, доведеться заплатити великий штраф і мають водійських прав призупинено.

Більшість держав вимагає, щоб водії могли перевозити мінімальне покриття відповідальності. У багатьох випадках необхідне мінімальне покриття не може бути достатньо, щоб заплатити за всі збитки, що виникають в результаті аварії і водій повинен сплатити додаткові витрати зі своєї кишені.

Яке покриття автора мені потрібні?

У випадку, якщо ви потрапили в аварію, авто страхування забезпечує фінансовий захист для Вас і Вашої родини. Він платить за шкоду і травми в результаті нещасного випадку і для ремонту або заміни вашого автомобіля, якщо він пошкоджений або вкрадений.

типів авто страхування в

Є багато різних типів авто страхування для вас на вибір.

• Несправність або без вини – Залежить від державного права.
• зіткнення – Платить пошкодження власного автомобіля.
• Комплексна – платить за втрати від пожежі, крадіжки, гроза і т.д.
• Франшиза – сума непокритий збиток ви згодні оплатити.
• Тілесні ушкодження – Платить за травми іншими людьми, коли ви знаходитесь у вині.
• завдання матеріальної шкоди – Платить за матеріальний збиток, коли ви знаходитесь у вині.
• Медичні платежі платить за своє власне або медичних витрат вашого пасажира.
• Особисті захисту травми – в безвинно Штати Америки, це охоплює широкий асортимент медичних витрат.
• незастрахованих / Underinsured Автомобіліст – Покриття для вас, якщо інший водій не застрахований або застраховано недостатньо.

На додаток до основних Автострахування, розглянути ці додаткові послуги, щоб забезпечити додатковий захист для Вашого автомобіля:

• Надзвичайна допомогу узбіччі і буксирування
• Вітрове скло ремонт
• Прокат автомобілів відшкодування

Що значить “повне охоплення” маєте на увазі?

Термін повне охоплення зазвичай означає, що страховий поліс має як страхування цивільної відповідальності та покриття шкоди для вашого автомобіля. Термін повний охоплення не означає, що все покрито що б не трапилося.

Ваш Автострахування політичну декларацію сторінці представлений список охоплення, ви обрали.

Чи буде моя політика бути скасована, якщо я в аварію?

Взагалі, перебуваючи в аварії не викличе вашу політику скасувати. Тим не менше, після того, як факти ситуації розглядаються, ви можете бути зобов’язані платити більш високу премію за вашу політику з оновлення.

Чи маю я охоплені, якщо я їжджу чужий автомобіль?

Взагалі кажучи, страхова йде з автомобілем. Наприклад, якщо ви потрапили в аварію за кермом чужого автомобіля, страхування власника буде застосовуватися до перших збитку. Ваше авто страхування, як правило, застосовується у разі, якщо власник транспортного засобу не було автострахування або не вистачає Автострахування відшкодувати збитки.

Якщо я орендую машину, я повинен охоплення?

Компанії з прокату автомобілів щодня стягувати плату за “ВЗП” охоплення (що означає їх страхування буде платити за всі збитки відображені у вашому договорі оренди). Прокат покриття автомобіля під пасажирським приватне політики варіюється від штату до штату.

Що таке Додатково / навісного обладнання охоплення?

У рамках Комплексного і зіткнення частина вашої політики, додаткового обладнання (програвач компакт-дисків, наприклад), крім тих, стаціонарно встановленого у відкритті тире, де виробник, як правило, установку такого обладнання.

Схвалення доступно для забезпечення покриття для додаткового обладнання, не постійно встановлені у тирі і за розкрадання предметів, таких як касети, диски або іншого обладнання, призначеного для відтворення звуку.

Що я можу зробити, щоб зберегти моє авто премій вниз?

Пару швидких способів, щоб просто перевірити, якщо ви маєте право на будь-які знижки, такі як стверджують безкоштовно, для навчання водінню, авто / будинку або кількох автомобілів.

Запитайте, скільки ви можете заощадити за рахунок збільшення вашої франшизи.

чому премії автострахування змінитися?

Ніколи не замислювалися, як страховим компаніям визначити вашу премію? Премії автострахування змінити з тих же причин, що ціни на інші товари та послуги ви купуєте зміни.

Ціни на товари та послуги, що страхові компанії купують впливають на ціни, які вони стягують. Витрати, що впливають на кінцеву ціну автострахування:

• Медичні витрати для лікування травм
• Витрати на ремонт Авто
• Витрати регулювати претензії
• інфляція
• незастрахованих водіїв (ваша політика платить, коли інші водії не повинні автострахування, якщо ви купуєте незастрахованих охоплення автомобіліста)

Хоча страхові компанії не можуть безпосередньо контролювати ці витрати, ми регулярно за ними, щоб подивитися, як вони впливають на витрати, пов’язані з претензіями ми платимо. , Як вони змінюються, авто премій повинні бути скоректовані. Ці витрати можуть вплинути на ваше авто страхової премії чи ви індивідуально потрапили в аварію або позову.

Зміни, внесені у вашому авто страховий поліс або покриття може також змінити премій. Додавання або видалення драйвера, купуючи новий автомобіль, рухаючись на нове місце або зміна, як ви використовуєте ваш автомобіль може впливати на вартість Вашого авто страхування.

Де показники оцінки ризику взялося?

Показники оцінки ризику на основі інформації зі звітів споживчого кредиту від одного з двох установ: ChoicePoint або Trans Union, розвивати оцінці ризику клієнта індикатора.

Інформація, яка використовується можуть включати:
• Довжина кредитної історії
• прострочені платежі, колекції

Що не входить до показник оцінки ризиків?

Показники оцінки ризику не використовуйте наступну інформацію:

• Етнічні групи
• сімейний стан
• Релігія
• Національність
• Вік
• сімейного стану
• Дохід
• Інвалідність
• Пол
• Адреса

Я можу поліпшити свої індикатор, і якщо так, то як?

Ви можете поліпшити свої показника за часом за допомогою кредитної відповідально. Індикатор оцінки ризику знімок вашого страхового ризику на основі інформації в ваш кредитний звіт. Якщо вам потрібна допомога з розумінням вашої кредитної історії та поради по вживанню кредитної відповідально, ви повинні звернутися до кваліфікованого консультанта кредиту. Це також гарна ідея, щоб періодично отримати копію вашого кредитного звіту з основних кредитних бюро, щоб перевірити наявність неточностей.

Що робити, якщо я не отримаю кращі знижки в результаті мого індикатора?

Федеральна Ярмарок кредитних звітів закону (валюті) вимагає, щоб страховики сказати вам, якщо вони приймають несприятливі дії, засновані на інформації, що міститься в вашої кредитної доповіді. Вони дадуть вам назву кредитного бюро, що надала інформацію, і повідомити вам деякі права у вас є під FCRA так що ви можете виправити всі помилки, які можуть з’явитися на ваш кредитний звіт.

Що робити, якщо інформація в моєму звіті про кредитні операції не так?

Якщо ви знайшли помилки у вашій кредитній історії, ви повинні повідомити про помилку в бюро кредитних історій. Бюро кредитних історій повинні розслідувати і відповісти на ваш запит. Якщо ви впевнені, що ваш звіт був оновлений, будь ласка, зв’яжіться з вашим агентом. Він / вона буде повторно замовити новий показник оцінки ризику. Переконайтеся, що інформація в вашої кредитної доповіді правильно, переглянувши ваш кредитний звіт від кожного кредитного бюро принаймні раз на рік. Подзвонити за цими номерами, щоб замовити копію (плата може знадобитися):

ChoicePoint: (800) 456-6004
Trans Union: (800) 645-1938
Trans Union – Техас: (800) 605-9488
Або за адресою: www.annualcreditreport.com щоб замовити безкоштовний доповідь (ви отримуєте 1 на рік)