Основи страхування автомобіля

Страхування автомобіля в основному страхування, що водії можуть придбати для будь-який вид транспортного засобу для того, щоб захистити від втрат, понесених у дорожньо-транспортних пригодах. Авто страхові поліси, насправді, ряд різних покриттів. Цей вид страхування, як правило, охоплюють застрахованої особи, застрахованої автотранспортного засобу, і будь-якими третіми сторонами. Різні політики буде визначати ситуації, в яких кожен з цих осіб покрита.

Нижче наведено список основних покриттів бере участь при купівлі страхування автомобіля.

– Страхування відповідальності: Страхування відповідальності є самим основним і основоположним висвітлення в політику страхування автомобілів і потрібно в більшості держав. Це покриття гарантує, що якщо ви один винні в аварії, ваше страхування відповідальності платитиме за тілесні ушкодження і витрати матеріального збитку третіх сторін. Це покриття включає в себе правову рахунку. Пам’ятайте, що треті особи можуть подати до суду за “біль і страждання» збитку. Мінімальна страхування не може достатньою мірою охоплюють вас в більш крайніх випадках, і саме тому багато людей рекомендують водіям придбати більше, ніж держава необхідний мінімум. Межі відповідальності покриття, як правило, передається з трьох чисел. Наприклад, межі відповідальності 20/50/10 показують, що існує охоплення $ 20000 в охопленні тілесних ушкоджень на людину, $ 50000 в охопленні тілесні ушкодження в аварії, і $ 10000 на нерухомість пошкодження покриття в аварію.

– Зіткнення охоплення: У випадку, якщо ви потрапили в аварію, зіткнення страхування буде платити за ремонт, що ваш автомобіль вимагає. Зіткнення освітлення, як правило, найдорожчі покриття, що вам доведеться платити. Страхові компанії оголосять транспортного засобу “склав” або “списання”, якщо заміна буде дешевше, ніж ремонт необхідно.

– Комплексні покриття: Це покриття буде платити за будь-який збиток, автомобіль, який не в результаті нещасного випадку. Відбіркові Збиток включає збиток, пов’язаний з угонів автомобілів, вандалізм, стихійні лиха, і удар тварини.

– MedPay, PIP, і без провини Покриття: MedPay платитиме за медичні витрати з вас і всіх, хто в машині після аварії, незалежно від того, хто винен в аварії. PIP (Personal захисту травми) і “без провини” покриттях та інші форми оплати медичної захисту. Вони ширші, ніж MedPay і може знадобитися в деяких штатах. Ці розширені покриття охоплює догляд за дитиною і втрати у заробітній платі.

– Незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів Покриття: UM (незастрахованих автомобілістів) охоплення буде платити за збиток ви понесли, якщо ви берете участь в хіт-беги водієм, який не має авто страхування, і є обов’язковим у багатьох державах. UIM (Underinsured Автомобілісти) охоплення буде платити за вас, якщо водій, який вдарив вас створює більше шкоди, ніж їх страхування відповідальності може покрити.

– Довідкова Покриття: Прокат відшкодування доповнення, які будуть охоплювати орендованих транспортних засобів у разі пошкодження або крадіжки. Автоматична заміна покриття гарантує, що ваш автомобіль буде повністю відремонтовано замінити, навіть якщо витрати більше, ніж його залишкова вартість. Покриття для буксирування та праці охоплює вас в разі невдачі авто на дорозі, де буксирування необхідно. Ці додаткові покриття, як правило, пропонується в якості окремих елементів або включені у велику політику.