Основи автострахування

Авто страхування є договір, який захищає вашу фінансову безпеку в разі аварії. Хоча це і не передбачено федеральним законом, покупка авто страхування, як правило, вимога у більшості держав, кожна держава (за винятком Нью-Гемпшир і Вісконсин) мають закони про мінімальну страхування.

Ці два стани, замість того, вимоги про страхування, доручили фінансових законів відповідальність, так що власник автомобіля зобов’язаний показати, що він має достатньо коштів для оплати необхідних вимог. Якщо сказав власник не може представити документ, що засвідчує задовільний активів, то він повинен купити авто страхування. Незалежно від закону, маючи гарну Автострахування практична для водія, який бажає, щоб уникнути судових позовів або рахунків за ремонт величезні.

За даними Інституту Страховий Інформації (III), основні авто страхування складається з шести основних типів покриття. Хоча деякі з цих типів покриття вимагається законом штату, деякі з них вважаються необов’язковими.

До них відносяться: 1. Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності 2. Відповідальності за шкоду власності 3. Медична платежів або особистого захисту травми (PIP) 4. Зіткнення 5. Всеосяжне 6. Незастрахованих / Underinsured автомобілістів покриття

страхування відповідальності

Страхування відповідальності є основою будь-якої поліс страхування автомобіля, і є обов’язковим у більшості держав. Якщо ви знаходитесь в провині в результаті нещасного випадку, страхування відповідальності ваші платитимуть за тілесні ушкодження і витрати майновий збиток, заподіяний іншим в аварії, в тому числі ваші юридичні рахунки. Тілесні травми охоплення платить за медичні рахунки і втрати у заробітній платі.

Нерухомість на пошкодження покриття платить за ремонт або заміна речі, які ви зруйнували, окрім вашого власного автомобіля. Інша сторона може також прийняти рішення подати до суду на вас зібрати “біль і страждання» збитку.

Страхування цивільної відповідальності (як тілесні ушкодження і матеріальний збиток) є основою більшості авто страхові поліси і ідеально підходить, якщо ви шукаєте недорогий автомобіль страхового поліса. Кожна держава, яка вимагає автострахування мандатів придбання майна відповідальності за шкоду, і Флорида є єдиною державою, яка вимагає авто страхування, але не закликає до відповідальності тілесних ушкоджень. Якщо ви знаходитесь у вині в автомобільній аварії, ваш страхуванні відповідальності сплатить всі витрати, тілесних ушкоджень, псування майна, а також будь-які юридичні рахунки. Охоплення тілесні ушкодження будуть платити за медичні рахунки і втрати у заробітній платі; страхування майна збиток буде платити за будь авто ремонту або заміни. Відповідальності Матеріальні збитки зазвичай ремонт пошкоджень інших транспортних засобів, але може також компенсації збитку речі, такі як лампи полюса, паркани, будівлі, або що-небудь ще, що ваш автомобіль, можливо, вдарив.

Пам’ятайте, хоча покупки тільки мінімальні ви можете отримати низьку ціну автострахування, якщо ви призвести до серйозної аварії, мінімальна страховка не може покрити Вас адекватно. Ось чому це хороша ідея, щоб купити більше, ніж ваша держава вимагає. Якщо у вас є будинок і є заначки і ощадний рахунок, ви повинні розглянути більш страхуванню відповідальності, тому що, в більшості держав, водії мають право подати до суду інші водії, які пошкодити їм в автомобільних аваріях. Якщо ви подали до суду і ваш страхування відповідальності не платити за всі збитки, ваші особисті фінанси на гаку, і, швидше за все, ви станете мішенню.

зіткнення і всеосяжний покриттях

Якщо ви призвести до аварії, зіткнення охоплення платитиме на ремонт вашого автомобіля. Взагалі ви не можете зібрати більше, ніж фактична вартість вашого автомобіля, який не те ж саме, як відновна вартість автомобіля. Зіткнення освітлення, як правило, найдорожчий компонент вашого автомобіля страховий тариф. Вибравши більш високу франшизу, скажімо, $ 500 або $ 1000, ви можете зберігати ваші страхових премій вниз. Однак, майте на увазі, що ви повинні сплатити суму франшизи перед страховою компанією вмирає гроші після аварії.

Страхові компанії часто буде «тотальної» вашого автомобіля, якщо вартість ремонту перевищує певний відсоток від вартості автомобіля. Критична точка ушкоджень варіюється від компанії до компанії, від 55 відсотків до 90 відсотків.

Всебічний охоплення буде платити за пошкодження вашого автомобіля, що не були викликані автомобільної аварії: збиток від крадіжки, пожежі, вандалізму, стихійних лих, удару або оленя можна кваліфікувати. Всебічний охоплення також поставляється з франшизою і ваш страховик буде платити тільки стільки, скільки коштував автомобіль, коли це стало крах.

Тому що страхові компанії зазвичай не буде платити вам більше, ніж балансова вартість вашого автомобіля, це корисно, якщо у вас є загальне уявлення про цієї суми. Перегляньте книгу Kelley Blue або автомобільний Національна асоціація дилерів. Якщо ваш автомобіль коштує менше, ніж те, що ви платите за охоплення, вам краще не мати його.

Ні зіткнення, ні розуміння страхування вимагається жодним з держав, але деякі кредитори, коли власник автомобіля фінансує, може знадобитися придбання зіткнення і всеосяжного в кредитному договорі. Навіть тоді, коли це не потрібно, зіткнення і всеосяжний охоплення настійно рекомендується по страховій галузі, так, щоб у непередбачених випадках пошкодження або крадіжки, власник автомобіля може уникнути важких рахунку. Крадіжки автомобілів не так незвично, як деякі люди можуть подумати. У 2004 році автомобіль був вкрадений в США кожні 26 секунд, і автомобіль був у 1 190 шансів бути вкрадені.

медичні виплати, PIP, і без провини покриттів

Медична платежів (MedPay) охоплення буде платити за медичні витрати і ваші пасажири після аварії. Ці витрати можуть виникнути в результаті нещасних випадків коли ви за кермом свого автомобіля, чужу машину (з їх дозволу), а також травми ви або члени вашої родини беруть на себе, ви пішоходів. Охоплення буде платити незалежно від того, хто винен, але якщо хтось несе відповідальність, ваш страховик може спробувати окупити витрати від його або її.

Травми захисту (PIP) охоплення розширена форма MedPay. PIP може покривати витрати, пов’язані з травмою, але не обов’язково медичне, такі як втрата заробітної плати, догляд за дітьми та видатки на похорон. PIP покриття в даний час потрібно на шістнадцять держав. Якщо Ви вже застраховані за хорошою поліс страхування здоров’я, то на щастя, немає ніякої необхідності, щоб купити більше, ніж мінімальна необхідна кількість PIP або MedPay страхування.

Якщо у вас є хороший план медичного страхування, можуть бути трохи потрібно купити більше, ніж мінімально необхідний PIP або MedPay покриття, якщо на всіх. І, якщо у вас вже є страхування на випадок інвалідності, що мало причин придбати більш високий, ніж мінімальні розміри PIP.

незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів покриттів

Незастрахованих автомобілістів (UM) охоплення платить за травми, якщо ви вражені втеча водія з місця дорожньо-транспортної пригоди або той, хто не має автострахування. Це необхідно в багатьох державах.

Underinsured автомобілістів (UIM) охоплення буде платити, якщо водій, який вдарив вас викликає більше шкоди, ніж його страхуванні відповідальності може покрити. У деяких штатах, UM або UIM покриття буде також платити за майновий збиток. Крім того, недостатньо застрахованих автомобілістів страхування покриє будь-який збиток, заподіяний, коли ви, потрапляючи під водія, який не застрахований на достатній кількості.

Якщо ви постраждали, як пішохід, застраховано недостатньо охоплення покриє витрати. Страхування незастрахованих автомобілістів в даний час потрібно двадцятьма державами, і недостатньо застрахованих автомобілістів покриття потрібно всього чотири: Коннектикут, Міннесота, Мен і Вермонт.

Можливо, ви захочете мати принаймні мінімальна кількість UM / UIM, тому що якщо ви не можете знайти інший водій, ви принаймні, деякі покриття для болю і страждань-пошкоджень.

додаткові функції

Кілька додаткових покриттів авто є, або у вигляді окремих елементів премії або включені в політику збільшується. -Прокат відшкодування, загальна доповнення, охоплює оренда автомобілів потрібно, тому що ваш автомобіль пошкоджений або вкрадений. -Покриття для буксирування та витрати на роботу, у разі пробою дорозі є звичайним явищем. Gap-покриття для вашого нового автомобіля буде оплатити різницю між фактичною вартості готівкою ви отримуєте для автомобіля і суми, що залишилася на Ваш автомобіль кредит, якщо ваш автомобіль склав в аварію.

Базова страховка авто потрібно практично в кожній державі і, як правило, найдешевші авто страхування на ринку. Страховий поліс потрібно в різний час протягом усього життя автомобіля.

Вам може бути запропоновано для доказу страхування в будь і всі ці рази: у реєстрації транспортного засобу, в момент аварії, і в будь-який час під час руху автомобіля. Передбачається, що власник автомобіля тримає страховий поліс в машині в будь-який час, а не на його особистості, так що вона може бути доступна в будь-який час, незалежно від того, хто їздить.

Будь-які порушення закону штату про автострахування може призвести, в кращому випадку, великий штраф, а в гіршому, призупинення водійських прав та / або часу у в’язниці. Страшні наслідки водіння в незастрахованих не варті зневага платити за страховку. Ймовірність того, що водій буде незастрахованих уникнути виявлення тонкий, він, ймовірно, буде спійманий і суворо покарані.