Основи Страхування квартири

Орендарів страхування, які також називаються орендаря страхування домовласників або квартири страхування, є, мабуть, найкращим «угоди» в страховій галузі. Страхувальникам отримати багато охоплення за невелику щомісячну плату.

Багато житлові комплекси, і безліч дрібних поміщиків, вимагають від своїх орендарів для виконання цього страхування в оренду. Навіть якщо орендар не потрібно, щоб купити його, він як і раніше має великий сенс.

Контрактам Страхування квартири найчастіше записуються на стандартну HO-4 політиці формі. HO-4 політикою форми складається з чотирьох шарів “упаковані” за низькою ціною. Покриттів включають особисте майно, додаткові витрати на проживання (іноді називається неможливість використання), особистої відповідальності та медичними платежами.

Втрати особистого майна за участю відбуваються досить часто. Особиста страхування майна є частиною HO-4. Це покриває велику частину особистого майна застрахованого в будь-якій точці світу для речей, як пожежа, крадіжка, і вандалізму. Всесвітній охоплення означає, що вона охоплює подарунки вкрадені з вашої валізи за межами США або ваша хімчистка вкрадений із задньої частини вашого автомобіля. Нерухомість покриття на основі імені небезпек – це означає, що тільки небезпек, як крадіжки, які конкретно згадується або покриті. Якщо його немає в списку, це не поширюється. Приклади непокритий збиток, включатиме ноутбук залишивши позаду після виходу з автобуса, а також пошкодження телебаченні кинуті бейсбол. Ця політика також включає в себе вбудовані обмеження охоплення речі, як готівкою, ювелірні вироби, колекції монет і пістолетів. За додаткову плату, деякі з цих покриттів може бути продовжений на політику через схвалення.

Додаткові витрати на проживання охоплення, може заплатити, щоб ви жили в готелі повинні вашій квартирі стала безлюдній через критої небезпеки. Вогонь є найчастіше причиною, чому хтось буде подати позов за втрату можливості експлуатації.

Особиста відповідальність також є важливою захистом. Він платить за оборону позов і суд оплату за застрахованого, якщо вони подали до суду за критої причиною втрати. Це звичайно включає укусів собак, посковзнутися і впасти претензій від відвідувачів, або навіть велосипед ДТП за участю дитини.

Медичне страхування платежів надає обмежену суму покриття витрат на медичне обслуговування, для тих, хто отримав травму на майно, яке не є резидентом. Це “немає провини” охоплення. Це не має значення, хто викликав травми. Це не буде мати значення, як це сталося, і хто винен в цьому. Наприклад, якщо хтось йде в стіну і розбиває їх носом, і не живе в родині, Медичне страхування платежів можна застосувати. Майте на увазі, тільки страхувальник може подати претензію.

В даний час страхування квартири орендарі план буде коштувати близько $ 150 або $ 200 на рік, за $ 20000 покриття на утримання, $ 4000 додаткових витрат життя, $ 100,000 особистої відповідальності, і $ 1000 на медичне страхування платежів. А ще краще, якщо орендар домовласників і авто плану записуються з тим же страховиком, вони, як правило, пропонують знижки на обидві політики, з 10% до до 40% залежно від окремої компанії, в середньому з них близько 25%.

Тому що вартість страхування квартири настільки низька, навіть найкрутіших бюджети, як правило, знайти спосіб керувати вартістю. Насправді кілька знижок може зробити вкрай низькою швидкістю.

Якщо ви застрахувати своє авто з тією ж страховика, ваші премії може опускатися на більшу величину, ніж страхування орендарем витрат. Це може означати, що ви отримаєте політику орендарів страхування без платити більше, ніж ви платите за поліс страхування автомобіля. Це в поєднанні зниженні страхової вартості, із збільшенням охоплення, те, що робить одного орендаря з кращих пропозицій в сфері страхування.