Основи Медігеп план медичного страхування з кілька порад для кращого вибору

Перш ніж ми почнемо нашу дискусію про плани Medicare доповнення ми повинні знати основні речі, що те, що це таке і що за цим стоїть. Щоб бути точним додатки Medicare плани або Медігеп приватного медичного страхування, які призначені для тих людей, у яких вже є політика Medicare. Медігеп чи планів Medicare доповнення допомагає Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується. Проте в недавньому дослідженні видно, що в США близько 18% людей, що мають оригінальні політики Medicare йде для доповнення планує також.

Медігеп пропозицій чи планів Medicare доповнення були стандартизовані центрів Medicare і Medicaid Services (CMS) в 1992.Let почнемо з частиною Частина А. Медігеп план вашій лікарні страхування. Це допоможе вам платити за медичне лікування, яке ви отримуєте в лікарні або кваліфікованого медичного догляду. Він також охоплює деякі з ваших медичного обслуговування на дому та хоспісної допомоги, якщо ви хворі на час. Частина B є те, що частина страхового покриття, яке допоможе вам платити за медичні послуги, які не підпадають під частину політики. Вона також включає в себе плату доктора. Це дуже корисно, коли ви відчуваєте частина політики. Частина С є те, що частина страхового покриття або такого плану Medicare доповнення, яке поєднує в собі як частини А і В охоплення. Вона також надає деякі додаткові послуги. Частина С Medicare доповненню плану пропонується тільки через Medicare затверджених приватних страхових компаній. Частина D Medicare доповненню плану для Вашого рецептурних препаратів. Це допоможе вам платити за ліки, прописані лікарем. У цьому випадку слід зазначити, що страхувальникам, які надходять самі для автономного план Частина D не може утримувати частину лікарського забезпечення їх Медігеп політики. Але бенефіціар може вибрати видалення лікарського забезпечення від їх поточної політики Медігеп і зберігають всі інші переваги.

У більшості випадків компанії Medicare доповнення страхування можна продавати тільки стандартизовані політики Medigap. Крім того, що компанії повинні згадати конкретні вигоди, які вони пропонують, так що ви можете легко порівняти їх. Цілком можливо, що кожна компанія не може запропонувати кожен Medigap планує через L, але вони зобов’язані надавати чітку інформацію про політику, яку вони мають справу. Але справа в тому, що кожна компанія повинна надати план Медігеп якщо вони хочуть запропонувати будь-який інший Medicare доповненню планів. Однак продати решту політики повинні вирішувати самі компанії, хоча закон може вплинути на ті, які вони пропонують. Але і з цим, оскільки Медігеп плани в основному у веденні приватних компаній, отже, кількість премії, що підлягає сплаті повністю знаходиться під їх розгляду.