Осколок претензії показує, що є більше до зазубрин дошки

У постанові, орієнтир і досить смішно школяр був нагороджений 3500 фунтів стерлінгів в якості компенсації після перенесеного аварії, яка призвела до його отримання скалка в пальці.

Хлопчик, який не може бути названо з юридичних причин, постраждали нещастя, поки встановлюються дерева під час уроку в класі.

Компенсація призначається хлопчика і була виплачена йому Мідлсбро Ради, які залишалися в межах юрисдикції школі учня.

Хоча залишається неясним, як серйозна травма насправді було, нагорода викликав деякі розбіжності серед тих, хто думає Британія перетворюється на націю скарги слабаків. Насправді події в школі знаходиться на стійке зростання, незважаючи на очевидну небезпеку.

небезпеки

Прес-секретар Ради Мідлсбро сказав:. “. Ми не можемо розкривати деталі окремих випадках компенсації, виплачуваної привчило школярів, тому що вони є конфіденційними Однак суворі керівні принципи повинні бути виконані до будь-якої суми даровані в усіх випадках, коли компенсація була заплатив спостерігається травми гарантуєте, що рівень компенсації, для якого Рада несе юридичну відповідальність. ”

Він додав: “У всіх випадках компенсації за травми дітей остаточне врегулювання має бути схвалене суддею на слуханні врегулювання малюкової Це необхідно навіть тоді, коли справа врегульовано, не вдаючись до судової системи Компенсація обговорюється з .. посилання на минулих випадків подібного роду ».

Прес-секретар кампанії за справжню освіту сказав: “Батьки не повинні заохочуватися звернутися за компенсацією, коли відбувається нещасний випадок, але ми підозрюємо, багато влади просто платите, це простіше і швидше.”.

Площа Teeside був схильний до такого роду претензій останнім часом з 6000 фунтів виплат приділяється дитині, яка скоротити свої голови і рук під час гри в школі.

Експерти вважають, це може встановити тривожний прецедент, особливо в умовах, коли такі аварії не тільки можливо, але звичайною справою.

тенденція

Новини послідувало одкровення, що учень університету планується подати до суду на її педагогів для неї випадково. Учня державної школи в даний час в процесі судиться їх колишньої школи для в загальній складності £ 300000, за те, що вона бачить, як груба халатність.

Учень п’яний випав з вікна у приміщенні, коли їй було шістнадцять років, але відчуває, аварія не була її вина.

В результаті падіння постраждав студент інвалідності. Її травми в даний час включають часткове параплегії, і вона повинна ходити необхідності використання милиць.

В основі позову центрів на тому, що студенти мають можливість пити в школі і маленькою технічної який показує, що вікно вона впала з відкритих до 12 дюймів, що насправді три рази правове максимум.

Справа в тому, триває, але зовсім ще більше підкреслити зміну ставлення, що британці повинні робити компенсації.

Кріс Woodhead. колишній головний інспектор шкіл, Кріс Woodhead, сказав: “На жаль, ми живемо у світі, де занадто багато людей хочуть заробляти гроші за найменше нещастя Це короткозора жадібність.”.