Оплата страхового захисту це просто афера

Оплата страхового захисту (PPI) прийняв нещодавно прочухана. PPI є одним з видів страхування призначений для захисту виплат з фінансових продуктів, якщо позичальники вважають, що вони знаходяться в скрутному фінансовому становищі.

PPI був розглянутий Управлінням з фінансових послуг, критикують Which? і зараз перебуває під слідством в Управління по добросовісній торгівлі. Більшість з цих організацій стурбовані захистом прав споживачів. Вони турбуються про:

· Лі споживачі досить добре проінформовані в місцях продажів, щоб приймати рішення про те, щоб мати PPI
· Великий розкид у вартість полісів PPI
· Величезні прибутки, отриманої кредиторів, що пропонують PPI через відносно невеликого числа претензій з боку позичальників
· І відсутність постачальників PPI, які не пов’язані з банками або іншими кредиторами.

Враховуючи ці проблеми, це хороший час, щоб дізнатися більше про те, PPI дійсно правильний вибір для позичальників.

чому мають PPI?

Це важко для позичальників, щоб знати, як їх фінансові обставини будуть змінюватися. Коли вони виймаючи іпотеки, кредиту, кредитні карти, карти магазину або інший фінансовий продукт, продавець часто пропонує PPI. Причин, чому це може бути гарною ідеєю, є:

· Якщо хтось стає безробітним або звільнені
· Якщо довгострокові хвороба не дозволяє хтось з робітників
· Якщо хтось поранений і не в змозі працювати

Всі ці обставини означають, що позичальники не могли б бути в змозі задовольнити виплати по іпотеці, кредитом, кредитною карткою або картою магазину. Це може призвести до заборгованості, за замовчуванням, повітовий суд судових рішень (CCJs) і, залежно від виду кредитного продукту, втрати свого будинку. Оплата страхового захисту призначена, щоб переконатися, що виплати будуть виконані, уникнути цієї липкою фінансове становище.

всередині PPI

PPI доступний для більшості людей у ​​віці від 18 до 65, які працюють протягом не менше 16 годин на тиждень або були найму протягом тривалого періоду. Як тільки позичальники підписалися на страхування, вони повинні чекати певного періоду часу до пред’явлення позову. Це зазвичай від 60 до 120 днів. Як тільки вони роблять вимагати і вона погодилася, їхні платежі можуть бути покриті протягом 12 місяців або більше, залежно від політики.

Одним з ключових, що позичальники повинні бути інформовані про те, що продавці деяких фінансових продуктів додати вартість поліса ІЦВ кредитних пропонуються. Це означає, що позичальники можуть в кінцевому підсумку платити відсотки за страховим полісом. Це одна з багатьох причин, що PPI продажу була піддана критиці. Позичальники повинні також вивчити вартість страховки, так як це сильно різниться.

за PPI

Багато позичальників не розуміють, що вони не повинні брати PPI на момент покупки фінансових продуктів і людей, які продають PPI часто не ясно дати зрозуміти це. Є деякі самостійні PPI постачальників, які можуть забезпечити кращий вибір. Позичальники, які погашати кредити із заробітків повинні також розглянути політику захисту доходів, який захищатиме більшу частину своїх доходів, а не окремих фінансових продуктів.